Sylwia Przybysz pokazała brzuch dwa tygodnie po porodzie. Chwali się, ile schudła. "Cztery tygodnie i można ćwiczyć"

Sylwia Przybysz zdecydowała się pokazać fanom, jak wygląda jej brzuch dwa tygodnie po porodzie.

Dwa tygodnie temu, a dokładnie 22 marca, Sylwia Przybysz urodziła swoje drugie dziecko - córkę Nelę. Choć wokalistka zawsze złościła się na komentarze dotyczące jej wyglądu i wagi, teraz postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej brzuch 14 dni po porodzie.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Sylwia Przybysz pokazała brzuch po porodzie

Wokalistka wrzuciła na InstaStories nowe zdjęcie. Widzimy na nim jej figurę w krótkich szortach i sportowym biustonoszu. Sylwia Przybysz postanowiła odsłonić brzuch, by pokazać fanom, jak teraz się prezentuje.

Jeszcze cztery tygodnie połogu i można ćwiczyć. Minus 11 po porodzie - napisała na zdjęciu.

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz Instagram/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz nieraz poruszała temat wyglądu kobiecego ciała w czasie ciąży i tuż po porodzie. Była oburzona, że internauci potrafią pisać obrzydliwe słowa dotyczące nadprogramowych kilogramów kobietom, które dopiero co urodziły dziecko.

Do ostatniej chwili powiedzenia wam o drugiej ciąży, pod każdym filmikiem u Jaśka czytałam komentarze na swój temat, że przytyłam i jestem ulana. (...) To zwykłe chamstwo i tyle. Obiecałam sobie, że poruszę ten temat przy najbliżej okazji i właśnie to robię. Nigdy nie wróciłam do formy sprzed ciąży. Zostało mi 10 kilogramów, których nie zrzuciłam. Mam to gdzieś. Lubię swoje ciało i jestem z siebie dumna, że nie mam kompleksów, bo urodziłam wspaniałe dziecko... - pisała wtedy.

Sylwia Przybysz przyznała również, że regularnie bloku użytkowników, którzy w ten sposób do niej piszą, bo nie znosi chamstwa i prostactwa.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży, a internauci są dla niej bezlitośni. "To zwykłe chamstwo". Broni też Maffashion

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.