Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży, a internauci są dla niej bezlitośni. "To zwykłe chamstwo". Broni też Maffashion

Sylwia Przybysz nie wytrzymała! Na Instagramie dosadnie odniosła się do krytyki swojego ciała po ciąży. Nie oszczędziła mocnych słów.

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz spodziewają się drugiego dziecka. Było to niemałym zaskoczeniem, ponieważ 22-letnia piosenkarka niespełna rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko. W sieci mnóstwo znanych kolegów i koleżanek z branży, jak również fanów słało miłe słowa i gratulacje, jednak znaleźli się również ci mniej życzliwi, którzy nie omieszkali wbić szpili młodej mamie. Ta odniosła się do hejterów na swoim Instagramie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży. Wiemy, jak czują się młodzi rodzice [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwia Przybysz odnosi się do krytyki 

Sylwia Przybysz zamieściła obszerne InstaStory, na którym odniosła się do oceny wyglądu ciała kobiety po ciąży. Zaczęła od przywołania obrzydliwego komentarza pod zdjęciem Maffashion, co możecie zobaczyć poniżej. 

MaffashionMaffashion instagram.com@sylwiaprzybysz

Komentarze internautów skłoniły Sylwię do kilku przemyśleń na temat oceniania kobiet po porodzie. 

Dziewczyny! Co jest z wami nie tak? Nie każdy musi mieć kompleksy z powodu swojego ciała po porodzie i nie zmuszajcie nikogo do tego. Julka wygląda świetnie i patrząc na to, jak jej ciało wygląda, jestem pełna podziwu. (...) Jak możecie mieć pretensje do kogoś, że ma lepsze predyspozycje genetyczne...- pisała Przybysz. 

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz znowu zostaną rodzicami! Mała Pola zostanie starszą siostrą

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz przy okazji przyznała, że zanim ogłosiła drugą ciążę, wielu internautów zarzucało jej, że jest po prostu gruba. 

Do ostatniej chwili powiedzenia wam o drugiej ciąży, pod każdym filmikiem u Jaśka czytałam komentarze na swój temat, że przytyłam i jestem ulana. (...) To zwykłe chamstwo i tyle. Obiecałam sobie, że poruszę ten temat przy najbliżej okazji i właśnie to robię. Nigdy nie wróciłam do formy sprzed ciąży. Zostało mi 10 kilogramów, których nie zrzuciłam. Mam to gdzieś. Lubię swoje ciało i jestem z siebie dumna, że nie mam kompleksów, bo urodziłam wspaniałe dziecko...- kontynuuje. 

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz zamieściła również kilka screenów obrzydliwych komentarzy internautów dotyczących jej ciąży.

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com@sylwiaprzybysz

Jaka sama przyznaje, takich użytkowników będzie regularnie blokowała, bo nie znosi chamstwa i prostactwa.

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com@sylwiaprzybysz

Sylwia PrzybyszSylwia Przybysz instagram.com@sylwiaprzybysz

W zupełności się z nią zgadzamy! 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o: