"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski zaskoczył uczestników. Złamał regulamin programu. "Nie wiem, co na to produkcja"

W kolejnym etapie wokalnego show Dawid Kwiatkowski stanął przed trudnym wyborem. Decyzja, którą podjął, może nie spodobać się producentom progamu. Jest niezgodna z regulaminem!

Już w najbliższą sobotę uzdolnieni wokalnie uczestnicy "The Voice Kids" zmierzą się ze sobą w kolejnym etapie programu. Tym razem przed widzami show zaprezentuje się cała drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Osiemnaścioro młodych piosenkarzy podzielonych na trzyosobowe grupy wystąpi na scenie, by poddać się surowej ocenie swojego trenera. Z każdego trio juror będzie musiał wybrać tylko jedną osobę, z którą chce kontynuować współpracę. Decyzja Kwiatkowskiego okaże się nieprzewidywalna i niezgodna z regulaminem. 

Kuba Wojewódzki i Dawid KwiatkowskiWojewódzki zapytał Kwiatkowskiego o pracę w TVP. "Nie zgrzyta ci to moralnie?"

Dawid Kwiatkowski złamał zasady "The Voice Kids"?

Jedna z wokalnych bitew poruszyła serce Dawida na tyle mocno, że juror nie był w stanie odrzucić z trio któregokolwiek z uczestników. 

Czuję się teraz okropnie, musząc wybrać - narzekał trener.

W podjęciu decyzji nie pomogli mu koledzy z foteli obok, którzy porównali wspomniany występ do minikoncertów serwowanych przez dorosłych uczestników "The Voice of Poland". Takie słowa mogą świadczyć jedynie o wysokim poziomie wokalnym młodych artystów. 

instagram.com/izabellakrzanIzabella Krzan pozuje w bikini. Internauci ostro ocenili jej wygląd. Zareagowała

Nie wiem, jak ci poradzić... Musisz wybrać - ponaglał Tomasz Kammel.

Zachowanie Kwiatkowskiego mocno zaskoczyło wszystkich obecnych w studio. Dawid stwierdził, że chce, aby do kolejnego etapu przeszli wszyscy wokaliści z trio. 

Słuchajcie, nie wiem, co powie na to produkcja, ale zamierzam wziąć je do Sing Offów. To jest moja ostateczna decyzja - zakomunikował.

O tym, czy słowa jurora znajdą pokrycie w czynach, dowiemy się dopiero w sobotę. Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem produkcja dopuszcza do etapu Sing Off tylko jednego uczestnika z bitewnej grupy. 

Zobacz wideo Cleo tłumaczy się ze swoich decyzji w programie!