"The Voice Kids". Za nami pierwsze bitwy, a widzom nie podobają się decyzje Cleo. Porównują ją do Edyty Górniak

"The Voice Kids". W sobotnim odcinku widzowie mogli zobaczyć pierwsze bitwy w zespole Cleo. Niektórzy uczestnicy musieli pożegnać się z programem.

Za nami wszystkie "Przesłuchania w ciemno  czwartej edycji  "The Voice Kids". W sobotnim odcinku widzowie mogli zobaczyć już "bitwy". Na pierwszy ogień poszli podopieczni Cleo

Zobacz wideo Niezwykle poruszająca historia 14-latka z „The Voice Kids”. Rodzice go zostawili

"The Voice Kids". Uczestnicy śpiewają "Małgośkę" Maryli Rodowicz

Jako pierwsi na scenie stanęli Tatiana Kopala, Piotr Klima i Zosia Ściegienna, którzy zaprezentowali piosenkę "Małgośka" Maryli Rodowicz. Choć utwór nie należy do najłatwiejszych, dzieciaki poradziły sobie z nim wyśmienicie. 

 

Niestety, do następnego odcinka mogła przejść tylko jedna osoba z tej uzdolnionej trójki. Wybór Cleo padł na Tatianę Kopalę. 

"The Voice Kids". Dziewczynki zachwyciły jurorów

Na uwagę zasługiwał też występ Wiktorii Kasprzyk, Wiktorii Kuczyńskiej i Zuzanny Bery. Dziewczyny zaśpiewały balladę  „I'm With You” Avril Lavigne. Młode wokalistki zachwyciły swoim występem nie tylko jurorów, ale też widzów. 

 
Dziękuję za tę piosenkę. Zabrałyście mnie w podróż, słuchałem was z otwartą buzią. Jestem oczarowany - mówił Kwiatkowski.
Uruchomiłyście wehikuł czasu - mówi Baron. To było wybitne. 
Twój głos jest tak zapiętywalny jeszcze namieszasz w show-biznesie - dodał Baron, zwracając się do Zuzi. 

To właśnie ona, decyzją Cleo wygrał bitwę i przeszła do kolejnego etapu show. Wszystkim uczestnikom  gratulujemy!

"The Voice Kids". Fani komentują

Decyzje Cleo nie spodobały się wszystkim widzom "The Voicie Kids". I tak w komentarzach na oficjalnym facebookowym koncie programu zawrzało. 

Moja faworytka Wiktoria Kasprzyk nie przeszła dalej buu. Wolałam też Zosię niż Tatianę, chociaż Tatiana też ma super głos.
Była Edyta jest Cleo. Po wyborach jakich dokonują, mają dużo wspólnego...
Cleo nie przemyślała chyba wszystkich wyborów - pisali. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.