"The Voice Kids". Cleo we łzach. Koledzy odsunęli się od uczestnika przez jego pasję

W "The Voice Kids" wystąpił uczestnik, od którego odwrócili się rówieśnicy ze względu na odmienność pasji. Chłopak zaśpiewał piosenkę o samotności. Polały się łzy.

Telewizja Polska ruszyła z czwartą edycją muzycznego show "The Voice Kids". Widzowie dostrzegli, że jury w składzie z Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem od pierwszego odcinka mieli tendencję do wybierania raczej dojrzałych głosów. W sobotni wieczór odbyły się ostatnie przesłuchania w ciemno, a w drużynach zostało już tylko kilka miejsc. Jedno z nich otrzymał Kamil, który musiał wiele przejść, by zdecydować się na odwagę i wybrać marzenie, jakim jest śpiew.

'The Voice Kids'"The Voice Kids". Dziesięciolatek zaprosił Idę Nowakowską na randkę. "Pani jest cudowna"

"The Voice Kids". Koledzy odsunęli się od uczestnika przez jego pasję. Polały się łzy

W ostatnim odcinku podczas przesłuchań w ciemno wystąpił 13-letni Kamil z Mielca. Chłopak od zawsze miał inne zainteresowania niż jego koledzy. Oni pasjonowali się piłką nożną, a Kamil śpiewem, gimnastyką artystyczną i tańcem. 

Koledzy zaczęli się po prostu ode mnie odwracać ze względu na to, że śpiewam, nie wiem dlaczego - mówił Kamil. 

Na szczęście młody wokalista ma wsparcie ze strony rodziców.

Kamil spotkał się z hejtem, był wyzywany i został sam przeciwko tak zwanemu, całemu światu w szkole - mówiła mama Dagmara.

Rodzice chłopaka są bardzo zaangażowani i robią wszystko, by syn czuł się dobrze. Starają się tłumaczyć mu, że nie chodzi o to, żeby mieć milion przyjaciół. Uczą go, by zaakceptował to, że nie wszyscy muszą go lubić, a prawdziwi przyjaciele zaakceptują go takiego, jakim jest. 

Przyszedłem do tego programu, żeby pokazać innym, że warto dążyć do celu i warto spełniać marzenia - dodał Kamil.

Baron, Blanka LipińskaZnamy kulisy rozstania Blanki Lipińskiej i Barona: Alek nie był jeszcze gotowy

Na scenie "The Voice Kids" wykonał piosenkę "Dancing On My Own" - Caluma Scotta, opowiadającą o samotnym tańcu i oglądaniu toczącego się życia, stojąc z boku.

Po występie odwrócili się wszyscy jurorzy, a Cleo stwierdziła, że wykonanie Kamila było prawdziwe. Zabrzmiał, jakby chciał im opowiedzieć jakąś historię.

Pamiętaj, żeby z tej wrażliwości byś dumnym. Mam wrażenie, że młodzi mężczyźni wstydzą się być wrażliwym. Artyści potrzebują być wrażliwi, żeby przekazywać nam emocje na scenie - dodała Cleo.

Po udanym występie Kamil zdecydował się wybrać drużynę Dawida i podbudowany wrócił do domu. 

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"

CleoZapłakana Cleo w "The Voice Kids". "Dzieciaki tak mnie wzruszają" [WIDEO]

Więcej o: