Ma 23 lata i obecnie wychowuje 11 dzieci. Już planuje kolejne! Żartuje, że chciałaby mieć... 105 pociech

Christina Ozturk urodziła pierwsze dziecko w wieku 17 lat. Młoda mama wiedziała, że na jednym potomku się nie skończy. Czasem razem z mężem żartuje, że chciałaby mieć gromadkę liczącą... 105 pociech.

Christina Ozturk pochodzi z Moskwy, a swojego męża poznała podczas wakacji w Batumi. Między parą, mimo sporej różnicy wieku, od razu zaiskrzyło. Christina bardzo szybko zdecydowała się poślubić 56-letniego Galipa Ozturka. Okazało się, że wiele ich łączy, w tym pragnienie posiadania dużej rodziny. 

Si-Si Shoffman poleca nietypową metodę pielęgnacyjnąDumna mama odkryła eliksir młodości? "To płynne złoto"

Zobacz wideo Klara Lewandowska w roli małego chemika

Christina i Galip marzą o wielkiej rodzinie. Dzięki surogatkom realizują swój plan

Christina tylko pierwsze dziecko urodziła siłami natury. Późniejsze potomstwo przyszło na świat dzięki pomocy surogatek. W Gruzji metoda ta jest legalna od kilkunastu lat, niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić. Skorzystanie z usług matki zastępczej to koszt około 33 tysięcy złotych. Jednak dla małżeństwa pieniądze nie stanowią żadnego problemu. Mąż kobiety jest bowiem właścicielem świetnie prosperującego hotelu. W ten sposób między marcem 2020 roku a styczniem 2021 r., na świat przyszło dziesięcioro niemowląt. Christina cały swój czas poświęca na właściwe wychowanie dzieci, zwłaszcza, że w planach ma kolejne. Kobieta nie wyklucza też, że część z nich urodzi samodzielnie. Na pewno jednak nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Dzieci muszą być wychowywane zgodnie z moimi wymaganiami - tłumaczy Christina.
 

23-latka korzysta z pomocy niań, jednak ich działania ma pod swoją kontrolą. Dla kobiety bardzo ważne jest to, aby wszystko zostało wykonane według jej planu i to do tego stopnia, że... każda pociecha ma założony dziennik. W notatkach znajdują się m.in, informacje o spożywanych posiłkach, ilość snu, a nawet długość spacerów.

Darci Hanson przed metamorfoząWażyła 190 kilogramów i zjadała 8000 kalorii dziennie. Postanowiła schudnąć dla dzieci

Ile Christina chce mieć dzieci? Nie zna jeszcze konkretnej liczby, ale na pewno nie poprzestanie na jedenastu latoroślach.