Edyta Herbuś świętuje urodziny Tomasza Barańskiego. Udostępniła wyjątkowe nagranie z ich pierwszego tańca w dzieciństwie

Edyta Herbuś udostępniła nagranie sprzed trzydziestu lat, na którym tańczy z Tomaszem Barańskim. Już wtedy łączyła ich wyjątkowa więź, która umocniła się przez lata.

Edyta Herbuś i Tomasz Barański dzielili zarówno parkiet, jak i życie prywatne. Przez lata byli parą i nawet po rozstaniu łączy ich przyjacielska relacja. Warto dodać, że oboje znają się od dzieciństwa. Już wtedy łączyła ich szczególna więź. Obecnie Edyta związana jest z Piotrem Bukowieckim, zaś Tomek ułożył sobie życie z Michaliną Warulik. 

Zobacz wideo Niewydepilowane bikini Sadowskiej, bielizna Herbuś, spocona pacha Kazadi. Te wpadki zapamiętamy na długo

Herbuś i Barański wielokrotnie podkreślali publicznie, że są prawdziwymi przyjaciółmi, którym niestraszne są nawet rozstania. Dowodem na to może być nagranie, które Edyta udostępniła w mediach społecznościowych z okazji urodzin bliskiego kolegi.

Edyta Herbuś i Tomasz Barański na nagraniu z dzieciństwa

Z okazji czterdziestych urodzin Tomasza Barańskiego na instagramowym profilu Edyty Herbuś pojawiło się archiwalne nagranie z obozu tanecznego. Widzimy na nim tańczących dziesięciolatków - Edytę i Tomka! Jak doskonale widać, tych dwoje połączyła przyjaźń na całe życie. 

To była dyskoteka na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami... Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń, miłość, wspólna pasja... ale też lata treningów, ciężkiej pracy, sukcesów, porażek, uniesień, wzruszeń, powrotów i rozstań... Taka przyjaźń jest na całe życie.
Baraninko, tyle już razem przeżyliśmy. Dziś obchodzisz swoje 40. urodziny... aż trudno w to uwierzyć, że od naszego pierwszego wspólnego tańca minęło już 30 lat... To właśnie wtedy zaczęła się nasza wspólna droga. Może to wtedy trenerzy zdecydowali, że będziemy tańczyć razem...?! Nie wiem, ale jestem pewna, że to nie przypadek. Jestem wdzięczna za każdą chwilę. Wiem, że tak miało być, tak musiało być!
Jestem bardzo dumna z Ciebie, Tomuś, życzę Ci, by Twój wyjątkowy talent i pasja nigdy nie zgasły... Bądź szczęśliwy przyjacielu!!! - czytamy w opisie.
 

Obserwatorzy są pod wrażeniem nie tylko z powodu wspaniałych życzeń, ale też wyglądu Edyty.

A ty dalej taka sama.
Cudowne wspomnienia, a Ty nadal jak dziewczynka.
To już wiadomo, że z takich słodziaków wyrastają tacy cudowni ludzie jak Ty i Tomek. Piękny prezent dla przyjaciela taki filmik - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że prezent genialny. Tomkowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.