Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciem z Tomkiem Barańskim. Kiedyś byli parą. "To jest dopiero sentymentalna podróż w czasie"

Edyta Herbuś i Tomasz Barański poznali się w dzieciństwie. Byli parą na parkiecie i zostali parą w życiu. Rozstali się kilka lat temu, ale nadal się przyjaźnią i razem pracują, co potwierdza ich najnowsze zdjęcie.

Edyta Herbuś od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Popularność zdobyła wiele lat temu, w ''Tańcu z Gwiazdami'', który wówczas emitowany był w TVN-ie. Tomasz Barański również stał się rozpoznawalny dzięki show. Kilka lat temu zawodowi tancerze tworzyli parę w prawdziwym życiu, a ich związek trwał ponad dziesięć lat. Niedawno Edyta postanowiła powspominać stare czasy i opublikowała zdjęcie z byłym partnerem.

Edyta Herbuś pozuje z Tomkiem Barańskim

Edyta Herbuś i Tomek Barański poznali się jeszcze jako dzieci, gdy stawiali pierwsze kroki na parkiecie. Przez wiele lat byli partnerami tanecznymi, a z czasem ich relacja zawodowa przerodziła się w prawdziwe uczucie. Tworzyli zgraną parę, ale z czasem ich drogi się rozeszły. Mimo to pozostali w dobrych relacjach, a Edyta w wywiadach zawsze wypowiada się o Tomku w samych superlatywach.

Ostatnio tancerze mieli okazję się spotkać przy produkcji programu ''Ameryka da się lubić''. To zresztą nie pierwszy raz, gdy współpracują razem. Edyta na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie w stylizacjach ze złotej ery Hollywood i opatrzyła je krótkim podpisem.

Dziś jako Ginger Rogers i Fred Astaire w klimacie amerykańskiego kina lat czterdziestych. To jest dopiero sentymentalna podróż w czasie... A dla Was przed telewizorami już 6 czerwca. Szczegóły wkrótce - napisała na profilu.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wielbiciele docenili stylizacje Edyty i Tomasza, a także zgodnie twierdzili, że dają świetny przykład na to, że można utrzymać dobre relacje nawet po zakończeniu związku.

Jakie to piękne, kiedy byli partnerzy potrafią nadal darzyć się szacunkiem i wspólnie realizować projekty! Godne podziwu, niewielu ludzi tak potrafi.
Moja ulubiona para... taneczna.
Ładnie wyglądacie - pisali.

Trudno się z tym nie zgodzić. Niewiele osób w show-biznesie ma w sobie tyle klasy, by po zakończeniu związku wciąż mieć dobry kontakt - zarówno w życiu, jak i na parkiecie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś wspomina udział w "Jak oni śpiewają"