Edyta Herbuś rzadko pokazuje swojego partnera na Instagramie, ale tym razem zrobiła wyjątek. Uwagę zwracają koszulki pary

Edyta Herbuś pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym. To niecodziennym widok. Tym bardziej, że oboje założyli wyjątkowe koszulki.

Edyta Herbuś, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, to rzadko pokazuje swoje życie prywatne. Z obecnym partnerem nieczęsto też jest widywana na oficjalnych wyjściach czy galach, a tym bardziej nie publikuje jego zdjęć. Jednak tym razem zrobiła wyjątek - zamieściła wspólne zdjęcie z ukochanym na swoim Instagramie. Spójrzcie tylko na te koszulki!

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie partnera

Na zdjęciu widzimy Edytę, która najwyraźniej przygotowuje się do domowych porządków. Tuż obok jest jej partner, który zapewne jej w tym pomaga. Jednak naszą uwagę zwróciły koszulki, które para wybrała. Oboje mają bluzkę ze swoimi podobiznami. To naprawdę urocze!

"Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego”. U nas w domu każdy cycuś jest już glancuś. Zaraz schodzimy do piwnicy i może zajrzymy jeszcze do sąsiadów. A jak tam u Was? Wszystkie kąty wypucowane ? - podpisała zdjęcie.
 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w tym bardzo wiele miłych słów. Do komentarzy również dołączyły koleżanki z branży Edyty, między innymi Małgorzata Socha i Ewa Szabatin.

Ale power! Tak trzymajcie - napisała Szabatin.
Super!!! - dodała Socha.
Genialnie - dodają inni internauci.
Zobacz wideo Edyta Herbuś wspomina udział w

Edyta Herbuś - związek

Przypomnijmy, że Edyta jest w związku z Piotrem Bukowieckim od 2018 roku. Mężczyzna wcześniej był narzeczonym Doroty Gardias, a także jest ojcem jej dziecka - para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN, związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbuś zaś wcześniej związana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na początku 2017 roku.

BO