Premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Katarzyna Zawadzka w męskim garniturze. Edyta Herbuś nie zachwyciła

W czwartek, 10 września, odbyła się premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd, które chciały lepiej poznać smutną historię niesłusznie skazanego człowieka.
Magdalena Różczka Magdalena Różczka EastNews

Magdalena Różczka

Jako jedną z pierwszych gwiazd, które pojawiły się na wydarzeniu, była Magdalena Różczka. Aktorka postawiła na bardzo elegancki i modny garnitur. Materiał o lekko różowym kolorze przełamała czarnym t-shirtem.

Kinga Burzyńska Kinga Burzyńska EastNews

Kinga Burzyńska

Dziennikarka tego wieczoru postawiła przede wszystkim na biel. Wyglądała przepięknie w krótkim kombinezonie i marynarce oversize.

Jan Frycz Jan Frycz EastNews

Jan Frycz

Jan Frycz na czerwonym dywanie był nieco tajemniczy. Do zdjęć pozował w czarnych okularach.

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska KAPiF

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska czarny kombinezon połączyła z długą marynarką w kratkę.

Katarzyna Zawadzka Katarzyna Zawadzka KAPiF

Katarzyna Zawadzka

Katarzyna Zawadzka trochę zaszalała! Aktorka założyła męski garnitur w połączeniu z czarnym topem.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś KAPiF

Edyta Herbuś

Tancerka założyła sukienkę, która marszczyła się na środku jej brzucha. Materiał w świetle fleszy również nie wyglądał najlepiej. Trzeba przyznać, że tym razem Edyta Herbuś nie zachwyciła.

Doda Doda EastNews

Doda

Dorota zdecydowała się na obcisłą i krótką sukienkę. Biały materiał w czarne kropki sprawił, że nie dało się gwiazdy nie zauważyć. Musimy również pochwalić bufiaste ramiona, które całej stylizacji dodały modnego charakteru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.