Małgorzata Socha ubiera choinkę. Drzewko jest tak wysokie, że potrzeba do niego drabiny

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami zdjeciem siebie ubierającej choinkę. Pyta fanów o ulubione świąteczne przeboje. Króluje "Last Christmas".

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Może się pochwalić wieloma rolami, między innymi w  "Brzyduli" i w "Przyjaciółkach". Na swoim profilu na Instagramie często dzieli się ujęciami z planu, reklamuje także wiele marek. Rzadko jednak opowiada o swoim życiu osobistym - chroni prywatność bliskich. Tym razem, wstawiając nowy post, gwiazda zdecydowała się podzielić z fanami odrobiną świątecznej magii.  

Zobacz wideo

Małgorzata Socha ubiera ogromną choinkę

Socha w serwisie społecznościowym Instagram opublikowała zdjęcie, na którym ubiera swoją choinkę. Celebrytka ma na sobie uroczy, świąteczny sweter z reniferem, a na głowie rogi. Jej drzewko jest tak duże, że potrzebowała drabiny. Wśród bombek królują kolory czerwony i biały. 

Aktorka w opisie do zdjęcia spytała:

Santa Claus is coming to town... A Waszą ulubioną piosenką świąteczną jest...?
 

W komentarzach fani odpowiadają na pytanie aktorki. Najczęstszym wyborem jest "Last Christmas" z repertuaru zespołu WHAM, pojawiają się także "Driving home for Christmas" Chrisa Rei oraz "Christmas Lights" od Coldplay. Nie brakuje też polskich kolęd.

Inne gwiazdy również podzieliły się swoimi świątecznymi drzewkami. Do tego grona należą na przykład Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, którzy udekorowali pierwszą wspólną choinkę, czy też Kylie Jenner, która pochwaliła się ogromnym drzewkiem. Nietypową, podświetloną choinkę zaprezentowała Joanna Przetakiewicz.

Ciekawe, co Socha znajdzie pod swoim drzewkiem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.