Agnieszka Kaczorowska wyprawiła baby shower przyjaciółce. Były balony i słodkości. "Uwielbiam szykować niespodzianki"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się efektem swojej pracy nad niespodzianką dla przyjaciółki. Wyprawiła jej przyjęcie i trzeba przyznać, że stanęła na wysokości zadania. Efekt: WOW!

Agnieszka Kaczorowska uwielbia uszczęśliwiać bliskich i z tego powodu ma ostatnio pełne ręce roboty. W niedzielę tancerka pochwaliła się efektem przygotowań urodzinowej niespodzianki dla swojego męża - Macieja Peli. Agnieszka postarała się, by ten dzień był wyjątkowy, słodki i pozostał w pamięci ukochanego na długo. Zaserwowała mu obłędny tort z tytułami nadanymi przez pozostałych członków rodziny: najlepszy tata, najlepszy mąż, najlepszy przyjaciel. 

Bożenka 'Klan'To nie Agnieszka Kaczorowska była pierwszą Bożenką z "Klanu". Co dziś robi i jak wygląda Olivia Sivelli?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny męża. Pokazała niezwykły tort i wyśmiała stylizację Macieja. "Hit hitów"

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła baby shower przyjaciółce

Okazuje się, że słodka niespodzianka dla męża to niejedyna przyjemność, nad którą Agnieszka pracowała w ostatnich dniach. Aktorka poinformowała obserwatorów na Instagramie, że zorganizowała przyjaciółce baby shower z prawdziwego zdarzenia, a na potwierdzenie swoich słów załączyła dwie fotografie, na których widać efekt jej pracy:

Uwielbiam szykować niespodzianki. Niektórzy moi bliscy dobrze o tym wiedzą... Dziś #BabyShower dla przyszłej mamy. No i dzięki kochane kobiety za obecność. Udało się! - czytamy w poście Agnieszki.

Trzeba przyznać, że Aga stanęła na wysokości zadania. Nie zabrakło kolorowych balonów i słodkości. Uwagę zwraca przede wszystkim niebieski tort ze słodkim, białym misiem. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska otwarcie o pandemii: Jak dobrze, że zamknęłam moją szkołę tańca

Przyszła mama dumnie pozuje do zdjęcia z przyjaciółką, a na jej twarzy zagościł szczery i promienny uśmiech. Widać, że niespodzianka udana! 

 

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że wiele razy odmawiała "Playboyowi". Teraz zdecydowała się na zmysłową sesję. "Chcę je pokazać, bo czemu nie"