Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że wiele razy odmawiała "Playboyowi". Teraz zdecydowała się na zmysłową sesję. "Chcę je pokazać, bo czemu nie"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się kilkoma odważnymi zdjęciami na Instagramie. Tancerka zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową.

Agnieszka Kaczorowska w show-biznesie zadebiutowała jeszcze jako mała dziewczynka, gdy dostała angaż w telenoweli "Klan". Od samego początku swojej kariery bardzo dba o wizerunek i stroni od kontrowersji, dzięki czemu jest atrakcyjna dla reklamodawców, z czego chętnie korzysta. Tym razem tancerka postanowiła pokazać internautom nieco więcej niż zwykle. Pochwaliła się efektami rozbieranej sesji zdjęciowej. 

Agnieszka Kaczorowska w rozbieranej sesji 

Jeszcze kilka lat temu na okładkach polskiej edycji "Playboya" mogliśmy zobaczyć największe polskie gwiazdy, jednak z czasem rozbieranie się do gazety stało się mniej atrakcyjne dla rodzimych celebrytek, co położyło kres kultowemu pismu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie miała propozycję sesji do "Playboya", jednak zawsze odmawiała. Dlaczego? 

Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię i tym bardziej że opublikuję. Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya... za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza, myślałam, jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek... stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji... powiedziałam „może kiedyś”- wspomina Kaczorowska na Instagramie.

Dopiero po kilku latach Agnieszka Kaczorowska zebrała się na odwagę i zdecydowała się zapozować nago. Sesja nie była jednak do żadnego magazynu, a jedynie do prywatnej kolekcji Agnieszki, która teraz postanowiła podzielić się ze światem. 

I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia... najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześnie, a jak zobaczyłam, jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie... Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą...- dodała.
 

Udana sesja? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.