Agnieszka Szczurek świętuje czwarte urodziny córki. Dodała poruszający wpis: Nauczyła mnie, czym jest nieskończona miłość

Agnieszka Szczurek na Instagramie uczciła czwarte urodziny córki Róży. Opisała, jak zmieniło się jej życie po pojawieniu się dziecka.

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek cztery lata temu zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka, której nadali imię Róża. Aktor i jego żona należą do tej grupy znanych osób, które chronią prywatność dziecka i nie pokazują twarzy potomka. Aczkolwiek nie znaczy to, że unikają wstawiania zdjęć córki. Dziewczynka często pojawia się na profilu zwłaszcza swojej mamy. Tym razem Agnieszka miała szczególną okazję, by udostępnić ujęcie, na którym znalazła się Róża.

Agnieszka Szczurek świętuje czwarte urodziny córki

Dziewczynka w tym roku skończyła cztery lata. Jej mama nie ukrywa, że narodziny dziecka mocno wpłynęły na jej życie:

Dokładnie cztery lata temu pojawiła się w moim życiu, zmieniając je diametralnie, we wszystkich jego aspektach. Nauczyła mnie, czym jest nieskończona, bezwarunkowa miłość. Czym jest radość z życia nawet w najtrudniejszych momentach. Nauczyła mnie, jak rozpocząć dzień z uśmiechem i kończyć go z wdzięcznością za wszystko, co się z niego wyniosło. Nauczyła mnie, że nie wolno się poddawać, bo jest najsilniejszą i najdzielniejszą istotą na tym świecie. I jest moja - napisała wzruszona. 

Podziękowała także za to, że Róża pojawiła się w ich rodzinie:

Jestem wdzięczna, że mogę być Jej mamą. Kocham nad życie! #4yearsold #babygirl #mygirl #myworld #mylife #happybirthday #bdaygirl
 

W komentarzach pojawiło się wiele życzeń skierowanych do dziewczynki:

Zdrowia i szczęścia, Różyczko. Spełnienia marzeń, sukcesów w życiu i żebyś była cały czas taka przebojowa jak jesteś.
Zobacz wideo Czy Róża pójdzie w ślady taty?
Jak urosła przez ten czas! Ty wiesz, czego Różyczce życzę!
Bądź zawsze zdrowa i radosna! Życzę Ci szerokiego uśmiechu, wspaniałych zabaw, bajkowych snów do poduszki. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią - te duże i te całkiem malutkie - brzmią.

My również się do nich dołączamy! Wszystkiego najpiękniejszego:)

Więcej o: