Jarosław Bieniuk z dziećmi przystroili dom na Halloween. Nie obyło się bez nawiązania do protestów

Jarosław Bieniuk często dzieli się na Instagramie zdjęciami z życia rodzinnego. Tym razem zdecydował się pokazać Halloweenowe dekoracje.

Jarosław Bieniuk związany był z Anną Przybylską od 2002 roku. Doczekali się trójki dzieci: córki Oliwii (ur. 2002 r.), syna Szymona (ur. 2006 r.) oraz syna Jana (ur. 2011 r.). Niestety, ten związek przerwała śmierć aktorki na raka trzustki w 2014 roku. Od tego czasu Bieniuk przez kilka lat spotykał się z Martyną Gliwińską, natomiast po rozstaniu próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Ostatnio wyszło na jaw, że jego nową partnerką jest modelka Zuzanna Pactwa. Pomimo zawirowań w życiu prywatnym, Bieniuk często chwali się na Instagramie zdjęciami dzieci i domowego życia. 

Jarosław Bieniuk z partnerkąJarosław Bieniuk przyłapany na czułościach z Zuzanną Pactwą. Całował ją na środku ulicy!

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk z rodziną udekorowali dom na Halloween 

Teraz natomiast, z okazji nadchodzącego Halloween, Bieniuk i jego dzieci udekorowali dom dyniami, czym były piłkarz podzielił się na InstaStory. Zdjęcie możecie zobaczyć w galerii. Jak widzimy, na jednej z dyń wyryty jest piorun. Bieniukowi udało się tym subtelnie wesprzeć protesty i strajki, które mają miejsce w Polsce od czasu ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. 

Przypominamy: w Polsce trwa strajk kobiet. Relację możesz śledzić tutaj. 

Bieniuk nie jest jedyną znaną osobą, która obchodzi Halloween. Ostatnio furorę w sieci zrobiły dekoracje w amerykańskim Białym Domu, a także dwójka dzieci, które na imprezie u Melanii i Donalda Trumpów przebrały się za tę właśnie parę prezydencką. W zeszłym roku pisaliśmy także o październikowej celebracji u Małgorzaty Rozenek czy u Patrycji Sołtysik

Co ciekawe, w Polsce Halloween nadal wzbudza wiele kontrowersji. Nie tak dawno Marta Kaczyńska sugerowała, że jest ono powodem, dla którego do egzorcystów zgłasza się coraz więcej osób. 

Anna Przybylska, Jarosław BieniukHistoria miłosna Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Więcej o: