Jarosław Bieniuk z dziećmi przystroili dom na Halloween. Nie obyło się bez nawiązania do protestów

Jarosław Bieniuk często dzieli się na Instagramie zdjęciami z życia rodzinnego. Tym razem zdecydował się pokazać Halloweenowe dekoracje.

Jarosław Bieniuk związany był z Anną Przybylską od 2002 roku. Doczekali się trójki dzieci: córki Oliwii (ur. 2002 r.), syna Szymona (ur. 2006 r.) oraz syna Jana (ur. 2011 r.). Niestety, ten związek przerwała śmierć aktorki na raka trzustki w 2014 roku. Od tego czasu Bieniuk przez kilka lat spotykał się z Martyną Gliwińską, natomiast po rozstaniu próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Ostatnio wyszło na jaw, że jego nową partnerką jest modelka Zuzanna Pactwa. Pomimo zawirowań w życiu prywatnym, Bieniuk często chwali się na Instagramie zdjęciami dzieci i domowego życia. 

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk z rodziną udekorowali dom na Halloween 

Teraz natomiast, z okazji nadchodzącego Halloween, Bieniuk i jego dzieci udekorowali dom dyniami, czym były piłkarz podzielił się na InstaStory. Zdjęcie możecie zobaczyć w galerii. Jak widzimy, na jednej z dyń wyryty jest piorun. Bieniukowi udało się tym subtelnie wesprzeć protesty i strajki, które mają miejsce w Polsce od czasu ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. 

Przypominamy: w Polsce trwa strajk kobiet. Relację możesz śledzić tutaj. 

Bieniuk nie jest jedyną znaną osobą, która obchodzi Halloween. Ostatnio furorę w sieci zrobiły dekoracje w amerykańskim Białym Domu, a także dwójka dzieci, które na imprezie u Melanii i Donalda Trumpów przebrały się za tę właśnie parę prezydencką. W zeszłym roku pisaliśmy także o październikowej celebracji u Małgorzaty Rozenek czy u Patrycji Sołtysik

Co ciekawe, w Polsce Halloween nadal wzbudza wiele kontrowersji. Nie tak dawno Marta Kaczyńska sugerowała, że jest ono powodem, dla którego do egzorcystów zgłasza się coraz więcej osób. 

Więcej o: