Patrycja Sołtysik świętuje Halloween. Urządziła imprezę dla przyjaciół. Te dekoracje robią wrażenie

Patrycja Sołtysik zorganizowała przyjęcie z okazji Halloween. Zadbała o najmniejszy szczegół, a przygotowane przez nią dekoracje robią niemałe wrażenie.

Patrycja Sołtysik na dobre odnalazła się w show-biznesie, w czym z pewnością pomogło jej małżeństwo z prowadzącym "Dzień Dobry TVN" Andrzejem Sołtysikiem. Żona prezentera prowadzi swojego bloga, a także świetnie prosperuje w mediach społecznościowych. Właśnie na swoim Instagramie zrelacjonowała imprezę, jaką zorganizowała z okazji Halloween.

Pati Sołtysik na Halloween

Patrycja Sołtysik zorganizowała domówkę z okazji Halloween. Świętowała wraz z synem i koleżankami, jednak zabrakło jej męża Andrzeja. Celebrytka porządnie się przygotowała. Cały dom był przystrojony, zadbała o najmniejsze szczegóły, Przekąski, dekoracje, świecie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Przy okazji Sołtysik pokazała przebranie swojego syna, a także dzieci swoich przyjaciółek. 

 

Po relacji, jaką zamieściła na swoim Instagramie domniemamy, że bawili się przednio. A wy, jak spędzacie wieczór w Halloween?

Zobacz, jakie przekąski można przygotować z okazji Halloween:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: