Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki w samej bieliźnie. "Ostra niczym diabelskie maserati"

Wszystko wskazuje na to, że Daniel Martyniuk i jego była dziewczyna Faustyna znów są razem. Syn gwiazdora disco polo opublikował jednoznaczną fotografię.

Daniel Martyniuk niedawno zakończył związek małżeński z Eweliną Golczyńską, którą poślubił w 2018 roku. Choć para doczekała się wspólnego dziecka, jej relacja nie przetrwała próby czasu. 21 września Daniel i Ewelina oficjalnie przestali być mężem i żoną, a ich rozwód był szeroko komentowany w mediach. 

ZOBACZ TEŻ: Rozwód Daniela Martyniuka. Wiadomo, ile ma płacić alimentów. "Czuję się oszukany i złapany na dziecko" 

Choć Danuta Martyniuk nie szczędziła przykrych słów pod adresem byłej synowej, ostatecznie paniom udało się dojść do porozumienia i zakopać topór wojenny. 

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

CZYTAJ TEŻ: Danuta Martyniuk pogodziła się z byłą synową. Zrobiła to z konkretnego powodu

Daniel Martyniuk pokazał intymne zdjęcie partnerki. Faustyna miała na sobie tylko bieliznę

Choć Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska rozwiedli się dopiero pod koniec września, syn gwiazdora disco polo nie tracił czasu. Już dwa tygodnie po rozwodzie paparazzi przyłapali go na schadzce z eksdziewczyną, Faustyną, w jej mieszkaniu.

Wszystko wskazuje na to, że para kontynuuje znajomość i cieszy się sobą. W sobotę rano Daniel Martyniuk opublikował na InstaStories zdjęcie Faustyny. Blondynka siedzi na kanapie ubrana jedynie w bieliznę - ma na sobie koronkowe, prześwitujące body. 

My sweetheart. Ostra niczym diabelskie maserati - napisał syn Zenka pod zdjęciem ukochanej.

Kim jest Faustyna - dziewczyna Daniela Martyniuka?

Faustyna Jemiołkowska pochodzi z Sierpca. Nowa partnerka syna Zenka skończyła studia prawnicze i pracuje w Europejskim Stworzyszeniu Studentów Prawa w Białymstoku. Daniel Martyniuk i Faustyna spotykali się w 2017 roku. To dla niej syn Zenka zostawił narzeczoną Anię, farmaceutkę z Elbląga.

Daniel Martyniuk, Faustyna JemiołkowskaDaniel Martyniuk, Faustyna Jemiołkowska instagram.com/daniel.martyniuk.89/

Daniel Martyniuk, Faustyna JemiołkowskaDaniel Martyniuk, Faustyna Jemiołkowska instagram.com/daniel.martyniuk.89/ 

Więcej o: