Daniel Martyniuk po rozwodzie. Kim jest jego była żona? To "polska Paris Hilton", a jej rodzice mają majątek wart 16 mln

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska są już po rozwodzie. Była synowa Zenona Martyniuka unikała publicznych wystąpień i chroniła swoją prywatność. Co o niej wiadomo?

Daniem Martyniuk i Ewelina Golczyńska mają za sobą ostatnią sprawę rozwodową. O ich rozłące zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą Danuty Martyniuk, która przed gmachem sądu, delikatnie mówiąc, niepochlebnie wypowiadała się na temat byłej już synowej (więcej na ten temat TUTAJ). Do mediów przedostały się też informacje na temat alimentów, jakie Daniel Martyniuk ma płacić na żonę i córkę. 

Rozwód Daniela Martyniuka. Wiadomo, ile ma płacić alimentów. "Czuję się oszukany i złapany na dziecko"

O ile sam syn króla disco polo sam chętnie udziela się w mediach, często obrażając przy tym innych, o tyle, dalej niewiele wiadomo o jego byłej żonie. 

Kim jest Ewelina Golczyńska - była synowa Zenona Martyniuka?

Ewelina od czasu ślubu z młodszym Martyniukiem unikała błysku fleszy i zainteresowania mediów. Udało nam się jednak zebrać kilka faktów dotyczących eks-żony celebry. 

Była żona Daniela Martyniuka jest od niego młodsza o 10 lat. 21-latka pochodzi z Wielkopolski, konkretnie ze wsi Władysławów, położonej w okolicach Konina. Ewelina Golczyńska ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Turku. Kobieta ma wiele pasji, jedną z nich jest sport. Interesuje się jazdą konną. Kibicuje również takim drużynom piłkarskim jak FC Barcelona czy Lech Poznań.

Golczyńska pochodzi z bardzo zamożnej rodziny, która dysponuje wielomilionowym majątkiem. M.in. przez to jakiś czas temu media okrzyknęły ją polską Paris Hilton. "Fakt" podawał, że rodzice dziewczyny, Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy, posiadają łącznie 390 ha gruntów, których wartość może wynosić nawet 16 milionów złotych. Mieli prowadzić też firmę produkującą wyroby z betonu. Jak natomiast czytamy na oficjalnej stronie Gminy Władysławów Golczyńscy specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny. 

Daniel Martynuk i Ewelina Golczyńska - jak to było na początku?

Martyniuk i Golczyńska poznali się w 2017 roku. Młodzi od razu musieli być przekonani, że są dla siebie tymi jedynymi. Postanowili nie zwlekać z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak". Syn króla disco polo oświadczył się swojej dziewczynie 1 lipca 2018 roku, po niecałym roku znajomości. Para mieszkała już wtedy razem w apartamencie Martyniuka w Białymstoku. Chłopak miał go dostać od rodziców w prezencie za ukończenie studiów w Szkole Morskiej w Gdyni. Na ślubnym kobiercu stanęli natomiast już październiku 2018 roku. Ślub i wesele były niezwykle huczne - miały być warte ponad milion złotych. W lutym 2019 roku para doczekała się córki Laury. Już wtedy widać było, że między małżonkami nie układało się najlepiej. Daniel obrażał Ewelinę, twierdząc, że "złapała go na dziecko". Obrażał wówczas swoich teściów. 

Zobacz wideo Syn Zenka Martyniuka został ojcem i od razu nawiązał do konfliktu z teściami
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.