Pikej chętnie chwali się zdjęciami dziewczyny. To piękna Klaudia Olszewska. Fani dostrzegają podobieństwo do znanej gwiazdy

Piotr Kukulski pokazał zdjęcia z ukochaną. Na Instagramie dziewczyna chwali się nienaganną figurą. Zobaczcie zdjęcia.

Piotr "Pikej" Kukulski zadebiutował w polskim show-biznesie siedem lat temu. Niestety, jego ówczesne poczynania muzyczne nie spotkały się z uznaniem odbiorców. Krytyczne komentarze sprawiły, że brat Natalii Kukulskiej postanowił na jakiś czas zniknąć z mediów. Wydaje się, że przerwa dobrze mu zrobiła - w tym czasie zdążył nagrać płytę, pogodzić się z siostrą, odnaleźć nową pasję i... stworzyć trwały związek z piękną brunetką.

CZYTAJ TEŻ: Co słychać u Pikeja? Brat Kukulskiej dementuje bankructwo i zwraca się do siostry. "Natalia, nie musisz mi nic pożyczać" 

Pikej jest zakochany! Spotyka się z piękną brunetką

W ostatnim czasie w życiu niegdyś kontrowersyjnego rapera zapanował spokój i harmonia. Pikej ze skandalisty zamienił się w rodzinnego, ułożonego chłopaka prowadzącego zwykłe życie i realizującego swoje pasje. Być może wpływ na zmianę jego zachowania ma miłość. Piotr Kukulski, co prawda spotyka się z Klaudią od kilku lat, jednak dotąd niechętnie chwalił się miłością w sieci. Ostatnio coraz śmielej publikuje fotografie Klaudii, a ostatnio nawet oznaczył ją w swojej relacji.

 

Fani Pikeja dostrzegają podobieństwo jego dziewczyny do... Agnieszki Hyży:

Myślałam, że to Agnieszka Hyży! Dwa razy się przyglądałam.
Siostra Agnieszki Hyży?

Wy też widzicie podobieństwo?

Kim jest Klaudia Olszewska - dziewczyna Pikeja?

Klaudia Olszewska mieszka w Warszawie i jest zakochana w stolicy. Chętnie dzieli się fotografiami ze spacerów tłocznymi ulicami. Poza tym jest ogromną miłośniczką zwierząt - ma pieska, który wabi się Jimmek. Nie je mięsa i głośno mówi o swoim wegetarianizmie. Jej sposób na zły dzień to kubek gorącej kawy. Na wakacje wybiera raczej polskie destynacje - Morze Bałtyckie i Zalew Zegrzyński. 

Zobaczcie zdjęcia. Pasują do siebie?

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.