"Love Island". Finaliści opuścili już wyspę miłości. Na lotnisku w Polsce czekała na nich niespodzianka

Druga edycja programu dobiegła końca. Będziecie tęsknić za uczestnikami?

Druga edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegła końca. W wielkim finale o głosy telewidzów walczyły trzy pary: Ola i Rafał, Igor i Magda oraz Julia i Dominik - to właśnie oni zgarnęli główną nagrodę, jaką jest 100 tysięcy złotych i miłość.

CZYTAJ TEŻ: "Love Island". Finał na za nami. Wiemy, która para zwyciężyła. Wybrali miłość czy sto tysięcy? 

"Love Island". Uczestnicy wrócili do Polski. Na lotnisku czekała na nich niespodzianka

Po kilku tygodniach spędzonych na wyspie miłości, uczestnicy wrócili do Polski. Na lotnisku w Warszawie czekała ich miła niespodzianka od fanów. Wyspiarki dostały piękne bukiety kwiatów od widzów reality show. Ola wychodziła z budynku z wiązanką zielonych santini, Julia zaś dostała aż dwa bukiety, które były kompozycjami składającymi się z różnych kwiatów we wszystkich kolorach. Z pustymi rękoma z lotniska wyszła jedynie Magda. Być może żadnemu z jej fanów nie udało się dotrzeć na czas, by wręczyć jej prezent

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Oliwia zamieściła pierwszy wpis po odpadnięciu z programu. Fani żądają przeprosin dla Magdy

Finaliści "Love Island" wrócili do Polski. Czule żegnali się na lotnisku

Zdaje się, że dopiero po wyjściu z lotniska do uczestników dotarło, że to już naprawdę koniec ich wspólnej przygody. Podczas pożegnania nie brakowało czułych gestów. Wyspiarze tulili się do siebie, całowali przez maseczki, a nawet zrobili "grupowego misia". 

Pożegnanie na lotnisku to też jedna z niewielu dotychczas okazji, by zobaczyć uczestników w ubraniu. Do tej pory mogliśmy podziwiać ich wysportowane sylwetki głównie w strojach kąpielowych. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Będziecie za nimi tęsknić?

CZYTAJ TEŻ: "Love Island". Igor skradł serca widzów i dotarł aż do finału. Kiedyś wyglądał inaczej, ale prywatnie też lubi się zabawić

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.