"Love Island". Igor skradł serca widzów i dotarł aż do finału. Kiedyś wyglądał inaczej, ale prywatnie też lubi się zabawić

Przeglądając profil przystojnego blondyna na Instagramie, od razu widać, że w programie był sobą. Prywatne zdjęcia pokazują, że w "normalnym życiu" też jest uśmiechnięty i lubi się bawić. Jedyną rzeczą, która zmieniła się na przestrzeni lat, jest... fryzura!

Program "Love Island" dostarczał zarówno telewidzom, jak i uczestnikom wiele emocji. Jednym z najważniejszych momentów po pierwszym tygodniu na wyspie miłości było bez wątpienia wejście przystojnego blondyna. Kiedy w czwartkowym odcinku do willi dołączył Igor Łubkowski, serca wszystkich uczestniczek zabiły mocniej. Choć o jego względy najbardziej zabiegały Karolina i Natalia, on wybrał młodziutką Oliwię. Ich relacja nie przetrwała jednak wejścia do programu znanej z "Top model" Magdaleny Karwackiej, którą Igor wybrał podczas parowania i dotarł z nią aż do finału.

CZYTAJ TEŻ: "Love Island". Finał na za nami. Wiemy, która para zwyciężyła. Wybrali miłość czy sto tysięcy?

Igor z "Love Island". Jaki jest prywatnie?

Igor w programie dał się poznać jako zabawny i bezkonfliktowy wyspiarz, który kocha dobrze się bawić. Świetnie dogadywał się nie tylko z płcią piękną, ale i męskimi przedstawicielami willi. A jaki Igor jest prywatnie? Jeśli wierzyć jego publikacjom na Instagramie - w normalnym życiu jest dokładnie taki, jak w programie! Kocha podróże - ale tylko te z plecakiem, nie te z opaską all inclusive na nadgarstku, dobre jedzenie, imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Na przestrzeni lat jedyna zmiana, którą można zauważyć na pierwszy rzut oka, to fryzura! Kilka lat temu Igor był krótko ostrzyżony, potem zapuścił włosy w iście filmowym stylu - z marszu mógłby zagrać w klasyku kina "Hrabia Monte Christo". 

Najbardziej rozchwytywany uczestnik od siedmiu lat mieszka w Londynie. To tam ukończył dwa kierunki studiów i zajął się modelingiem. Praca modela pozwoliła mu zwiedzać świat. Na pierwsze kontrakty wyjechał do Azji. 

Igor jako swoją największą zaletę wymienia otwartość na innych ludzi i bezpośredniość, a także dążenie do celu bez względu na przeciwności losu. Ostatnia część na pewno się zgadza, o ile celem Igora było dojście do finału. W ostatniej chwili postawił na zmianę partnerki i... wyszło mu to na dobre!  Łubkowski z pewnością nie należy do najskromniejszych panów. Bez zastanowienia daje sobie wysokie 7/10 i dokłada jeden punkt w rankingu, kiedy zakłada garnitur. 22-latek nie ma dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Do tej pory ma za sobą tylko jeden związek, który przetrwał 1.5 roku. Być może to właśnie z Magdą uda mu się zbudować coś trwałego.

Zobaczcie naszą galerię. W której wersji lubicie Igora najbardziej? 

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Mikołaj złośliwie skrytykował powrót Sylwii na Wyspę Miłości. "Szybko doszłaś do siebie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.