Zosia Ślotała urządziła poprawiny w góralskim stylu. Nie zabrakło tradycyjnych strojów. "Ostatni raz w białej spódnicy"

Kilka dni temu Zosia Ślotała poślubiła swojego wieloletniego partnera, Kamila Haidara. Po przyjęciu weselnym odbyły się poprawiny. Para młoda zdecydowała się je urządzić w Zakopanem.

Zosia Ślotała dołączyła do grona gwiazd, które wzięły sekretny ślub. Stylistka 23 września poślubiła Kamila Haidara. Są parą od ponad sześciu lat, wychowują wspólnie dwoje dzieci: córkę Ranię oraz syna Leonarda. W zeszłym tygodniu pobrali się w Warszawie, w Łazienkach Królewskich. Przyjęcie weselne, na którym zjawiło się zaledwie dwudziestu gości, odbyło się w restauracji położonej na terenie ogrodów. Później zorganizowali poprawiny.

Zobacz: Zosia Ślotała wzięła sekretny ślub! Celebrytka zamiast sukni ślubnej wybrała kostium. Klasa

Zobacz wideo Celebrytka od dawna planowała ślub

Zosia Ślotała urządziła poprawiny

Zosia i Kamil bawili się razem z przyjaciółmi w górach, dokładniej w Zakopanem. Stylistka na kilka dni zniknęła z Instagrama, ale niedawno dodała dwa zdjęcia, dzięki którym możemy zobaczyć, jak się prezentowali. Razem z mężem mieli tradycyjne stroje, tak samo jak zaproszeni goście:

Jak poprawiny to tylko po góralsku! Cudowny wieczór z przyjaciółmi w @goralskatradycja i mój ostatni raz w białej spódnicy, którą mogą nosić tylko panny... Jest już schowana i czeka na Ranię!  Od jutra powrót do rzeczywistości - napisała.
 

W komentarzach internauci oraz przyjaciele państwa młodych gratulowali im i zachwycali się ich strojami.

Wyglądacie fantastycznie. Całusy, pomyślności i niech się darzy.
Pani Zosiu, wszystkiego najlepszego z okazji ślubu. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń.
Pięknie wyglądasz, tak dostojnie, a spódnicę schowaj koniecznie dla Rani, bo będzie wyglądać cudnie - czytamy.
 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!