Wróżka przewidziała przyszłość Kindze Dudzie. W kartach widzi fascynujące rzeczy. Zostanie prezydentem?

Kinga Duda będzie mieć świetlaną przyszłość? Tego zdania jest wróżka Cesaria. Co jeszcze zobaczyła w kartach?

Kinga Duda w ostatnim czasie znalazła się na świeczniku polskich mediów. Wszystko za sprawą nowo objętej funkcji, którą sprawuje dla Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Przypomnijmy, że Kinga objęła stanowisko doradcy prezydenta i będzie specjalizować się w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym. Andrzej Duda na Twitterze pokreślił, że nowo objęta posada jego córki to funkcja społeczna, a więc Kinga Duda nie może liczyć na żadne wynagrodzenie z pełnienia tego tytułu. Kontrowersyjny wybór komentowali już artyści i politycy. Teraz przyszła pora na wróżkę Cesarię, która postanowiła przepowiedzieć przyszłość córce prezydenta.

Wróżka przepowiada przyszłość Kindze Dudzie

Przepowiednie wróżki Cesarii możemy przeczytać na portalu Super Express. Po rozłożeniu talii kart Cesaria jest pewna, że Kinga idealnie odnajdzie się w nowo powierzonej roli. Co więcej, jej wybór to strzał w dziesiątkę, bo wiązać się z nim będą jej dalsze plany na przyszłość.

Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi - mówi wróżka Cesaria.

Myślicie, że przepowiednia się sprawdzi? W końcu były prezydent Aleksander Kwaśniewski sam przyznał, że ma nadzieję, że pojawienie się młodej córki prezydenta u boku Dudy, może sprawić, że ten nieco zmieni swoje poglądy. Ma także nadzieję, że wpłynie to na niektóre decyzje i nada nieco świeżości wyborom rządzących.

Zobacz wideo Andrzej Duda wypowiedział się na temat związku swojej córki