Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" zmieniła fryzurę. Celebrytka postawiła na grzywkę. "Ale czad!"

Do tej pory modelka obcinała włosy, by oddać je do fundacji Rak'n'Roll. Tym razem tego nie zrobiła. Zdradziła dlaczego.

Zuzanna Kołodziejczyk zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Już wtedy jej postać budziła ogromne zainteresowanie mediów i sporo kontrowersji. Jurorzy nie dowierzali w to, że ze wzrostem 173 centymetrów uda jej się zrobić karierę. Zarzucali jej również zbyt szerokie biodra i za wysoką wagę. I choć faktycznie złowieszcze przepowiednie po części się sprawdziły, bo Zuzy nie widzimy na wybiegach u światowych projektantów, to świetnie radzi sobie w sieci jako influencerka.

Zuza z "Top Model" obcięła włosy. Teraz ma grzywkę!

Do tej pory Zuza z "Top Model" kojarzyła się fanom programu z dwoma rzeczami: kolczykiem septum w nosie i wysokim kokiem z odgarniętymi włosami do tyłu. Wszystko wskazuje na to, że to koniec pewnej ery, a samej modelce znudził się look, który pamiętamy jeszcze z czasów programu.

Na swoim profilu na Instagramie Zuzanna Kołodziejczyk zamieściła zdjęcie z salonu fryzjerskiego, na którym pochwaliła się nową fryzurą. Okazuje się, że modelka zdecydowała się na ostre cięcie i zafundowała sobie fryzurę do ramion i grzywkę:

Czy Zuza bez koka to nadal Zuza? - napisała pod zdjęciem.

Fani są zachwyceni nowym wydaniem swojej idolki:

Ale czad!
Zuzol z grzywką, o kurczę!
Ładnemu we wszystkim ładnie - pisali pod postem.

Do tej pory Zuzanna po każdym strzyżeniu oddawała swoje włosy na rzecz fundacji Rak'n'Roll. Tym razem jednak tak się nie stało:

Tym razem nie mogłam już przekazać ściętych włosów na fundację (bo były za krótkie i rozjaśnione), ale jeśli Wy planujecie zmianę i macie taką możliwość - polecam - tłumaczy Kołodziejczyk.

My również polecamy współpracę z fundacją. Twoja metamorfoza może zmienić nie tylko Twój wygląd, ale i czyjeś życie.

Zobaczcie nowe wydanie modelki. Zmiana na plus?