Paulina Krupińska na zdjęciu z Klaudią El Dursi. Internauci nie mają wątpliwości: Jak siostry. Spójrzcie na to ujęcie

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Klaudią El Dursi. Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów, którzy zauważyli między nimi podobieństwo.

Zdarza się, że niektóre gwiazdy show-biznesu są do siebie łudząco podobne. Julia Kuczyńska często porównywana jest do Karoliny Gilon, a niektórzy dostrzegają podobne rysy u Oliwii Bieniuk i Natalii Siwiec. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie Pauliny Krupińskiej i Klaudii El Dursi. okazało się, że obie panie wyglądają jak bliźniaczki!

Zobacz wideo Paulina Krupińska o pracy w ''Dzień Dobry TVN''

Paulina Krupińska pozuje z Klaudią El Dursi

Klaudia El Dursi brała udział w programie ''Top Model'' i chociaż nie wygrała kontraktu z agencją modelek, to została prowadzącą ''Hotelu Paradise''. Dzięki temu na dobre zagościła w polskim show-biznesie i coraz częściej widujemy ją w towarzystwie innych sław. Ostatnio w sieci pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Pauliną Krupińską. Przypomnijmy, że prowadząca ''Dzień Dobry TVN'' również miała styczność z modelingiem. Zdobyła tytuł Miss Polonia 2012, a obecnie rozwija karierę na szklanym ekranie. 

Wspólne zdjęcie Pauliny i Klaudii, które pojawiło się na Instagramie, wzbudziło wielkie zainteresowanie internautów. Nic dziwnego -  są przepiękne, a w dodatku bardzo do siebie podobne. Obie mają ciemne oczy, długie, brązowe włosy i regularne rysy twarzy. Zauważyliśmy też, że uśmiechają się w podobny sposób. 

Tak bardzo kibicowałam tej dziewczynie w @topmodelpolskatvn . @klaudia_el_dursi to jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie miałam okazję poznać i niezwykle ciepła osoba - napisała Paulina pod ich wspólnym zdjęciem. 

Pod ujęciem pań pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zauważyli, że wyglądają jak dwie krople wody.

Jak siostry!
Jakie jesteście do siebie podobne!
Dwie przepiękne i wspaniałe kobiety na jednym zdjęciu - czytamy w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Co ciekawe, wcześniej nie dostrzegliśmy aż tak wielkiego podobieństwa między nimi. Kto wie, może wkrótce pojawią się w jakimś wspólnym projekcie?

Więcej o: