Paulina Krupińska uwieczniła na zdjęciu syna podczas zabawy. "Cudnie tam macie". Okolica rzeczywiście robi wrażenie

Paulina Krupińska dodała na Instagramie nowe zdjęcie syna. Jędrek bawił się na podwórku. Uwagę zwracają okoliczności przyrody.

Paulina Krupińska należy do tej grupy gwiazd, która stara się chronić prywatność swoich dzieci. Choć często dodaje na Instagramie zdjęcia 5-letniej Antoniny i 3-letniego Jędrzeja, to jednak ukrywa ich twarze. Czasami jednak przez przypadek pokaże nieco więcej - tak jak np. wtedy, gdy udostępniła film z ich domu w górach, na którym nagrała to, jak spędzali czas podczas domowej izolacji. Mogliśmy wtedy zobaczyć twarz Antosi.

Zobacz wideo Paulina Krupińska rozmawia z Antosią

Paulina Krupińska pokazała syna

Paulina dzieli swoje życie między dwa miasta. Najbardziej z rodziną lubi przebywać w górach, gdzie mają piękny dom. Jednak z racji obowiązków zawodowych musi przyjeżdżać też do Warszawy, gdzie nagrywane są poranne wydania "Dzień Dobry TVN", w której to śniadaniówce jest gospodynią. Wszystko wskazuje na to, że weekend spędziła w górach. Świadczyć może o tym zdjęcie, jakie dodała na Instagramie. Znalazł się na nim Jędrzej, który wysoko skacze. W tle za to widać Tatry.

Miłego i skocznego dnia dla Was - napisała Krupińska.
 

Internauci są pod wrażeniem widoków, jakie znalazły się na ujęciu:

Ale Wy tam macie super!
Cudnie tam macie, zazdroszczę.
Obłędny widok na Rycerza, też skakałabym z zachwytu - piszą.

Modelka jakiś czas temu udzieliła wywiadu "Rewii". Opowiedziała w nim o tym, że nie planują przeprowadzki do Warszawy na stałe. Wolą mieszkać w górach, gdzie mogą liczyć na pomoc mamy Sebastiana Karpiela-Bułecki, która chętnie zajmuje się wnukami. Taką decyzję podjęli dla dobra dzieci, które mogą korzystać z uroków przyrody, świeżego powietrza i mają mnóstwo miejsca do zabawy. Prowadząca "DD TVN" podkreśliła też, że Antosia i Jędrzej uwielbiają góry i świetnie się tam odnajdują.

Więcej o: