Klaudia El Dursi relacjonuje swój "leniwy dzień" na Instagramie. Skąpa bielizna odsłoniła umięśnione ciało modelki

Klaudia El Dursi pochwaliła się na Instagramie rozbieraną sesją w łóżku. Fani nie kryją zachwytu w komentarzach.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Klaudia El Dursi jest piękną i zgrabną kobietą. W razie gdyby ktoś o tym zapomniał, uczestniczka "Top Model" chętnie przypomina, wrzucając do sieci coraz to odważniejsze zdjęcia. Tym razem pokazała się w łóżku w bieliźnie, eksponując swoje... pośladki.

Zobacz też: Klaudia El Dursi pozuje i odsłania pośladki. Na komentarze fanów nie trzeba była długo czekać: Sztos!

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pokazała swoje wielkie mieszkanie

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie

Modelka szturmem podbiła polski show-biznes, biorąc udział w ostatniej edycji "Top Model". Dzięki temu zdobyła nie tylko rozgłos, ale grono wiernych fanów, którzy teraz chętnie śledzą jej poczynania na Instagramie. Tam Klaudia El Dursi ich nie zawodzi i regularnie publikuje nowe fotki. Tym razem postanowiła (znów) zaprezentować się w negliżu, uśmiechając się do obiektywu. W tle widać natomiast jej pośladki.

Leniwy dzień - napisała Klaudia.

Zobacz też: Klaudia El Dursi przypomniała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Pozowała jak modelka, ale uwagę zwracają jej włosy. Co za fryzura!

Na falę zachwytów i komplementów modelka nie musiała długo czekać. Wszyscy doceniają jej urodę oraz odwagę do publikowania takich zdjęć. Wyjątkowo obyło się również bez krytycznych uwag.

Przepiękna!
Ogień!
Jest pani naprawdę piękną kobietą - pisali fani.

Cóż, trudno nie zgodzić się z internautami. Oczywiście El Dursi jest piękna zarówno w bieliźnie, jak i w bardziej zasłaniających ciało kreacjach.

Polecamy: Klaudia El Dursi podzieliła się nagraniem, które miało wpływ na jej karierę. "Od tego wszystko się zaczęło!"

Więcej o: