"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pochwaliła się fanom zdjęciem z chrztu. Już wiemy, do kogo podobna jest mała Liwia

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska zaprezentowała obserwatorom, jak wyglądała, gdy była dzieckiem. Wygląda na to, że mała Liwia jest do niej bardzo podobna!

Anna Bardowska jest byłą uczestniczką uwielbianego przez telewidzów programu TVP - "Rolnik szuka żony". W reality show kobiecie udało się znaleźć miłość - poznała tam bowiem swojego obecnego męża, Grzegorza. Niedawno małżonkowie świętowali czwartą rocznicę ślubu. Miłośnicy tej pary nadal z wielką ochotą śledzą ich życie prywatne. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się posty, w których Anna Bardowska ukazuje swoje pociechy. Przypomnijmy, małżonkowie doczekali się już dwojga dzieci.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Koniecznie zobaczcie!

Anna Bardowska udostępniła zdjęcie z dzieciństwa

Anna Bardowska nigdy nie zawodzi swoich fanów i co jakiś czas pozwala im przyjrzeć się swojemu życiu prywatnemu. Kiedy ostatnio pokazała zdjęcie córki, fani zastanawiali się, do kogo mała Liwia jest podobna. Teraz natomiast żona Grzegorza udostępniła na InstaStories swoje zdjęcie z dzieciństwa. Sądząc po białym odświętnym ubraniu, można się domyślać, że zdjęcie wykonane zostało podczas wyjątkowej uroczystości, takiej jak chociażby chrzest.

Anna Bardowska w dzieciństwieAnna Bardowska w dzieciństwie instagram.com/ania.bardowska/

Wy też widzicie podobieństwo pomiędzy Bardowską, a jej córką?

Anna Bardowska - macierzyństwo

Dzieci są dla Anny Bardowskiej całym światem. Odkąd uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" została mamą, dokumentuje spędzone z pociechami chwile na Instagramie. Żona Grzegorza Bardowskiego tak bardzo zaangażowała się w rolę mamy, że prowadzi nawet kanał na YouTube, na którym podejmuje tematy związane z macierzyństwem. Na swoim Instagramie spełniona mama również dyskutuje z fanami w kwestiach wychowania dzieci i opieki nad nimi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.