Ania Bardowska z "Rolnika" świętowała Dzień Kobiet. Mąż przygotował jej niespodziankę: "Która kobieta by tak nie chciała?"

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w Dzień Kobiet mogła liczyć na specjalne traktowanie. Mąż przygotował dla niej coś wyjątkowego.

Ania Bardowska zyskała popularność i sympatię widzów dzięki swojemu udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". To właśnie tam spotkała swojego przyszłego męża, Grzegorza, z którym doczekała się już dwójki dzieci. Rolniczka tak bardzo zaangażowała się w rolę mamy, że prowadzi na YouTube kanał, na którym podejmuje tematy związane z macierzyństwem. Na swoim Instagramie także dyskutuje z fanami w kwestiach wychowania i opieki nad dziećmi, a dodatkowo dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Przypomnijmy tylko, że niedawno pokazała pokoik swoich pociech.

"Rolnik szuka żony". Przypominamy, które pary przetrwały

Zobacz wideo

Ania Bardowska świetowała Dzień Kobiet

W ubiegłą niedzielę 8 marca polskie gwiazdy świętowały Dzień Kobiet. Niektóre aktorki postanowiły zabrać głos w ważnej społecznie kwestii nierówności płac, a inne po prostu pokazały, jak spędzają ten dzień. Ania Bardowska także postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom, że niedzielne święto było dla niej wyjątkowe. Jak się bowiem okazuje, dwaj najważniejsi mężczyźni jej życia przygotowali rolniczce śniadanie do łóżka. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu możemy dostrzec również piękny bukiet żółtych tulipanów.

8 marca. Śniadanie do łóżka. Grzesiek zadaje pytanie: "Która kobieta by tak nie chciała?" - podpisała zdjęcie.
 

Jak się okazuje, nie tylko najbliżsi Anny wpadli na pomysł celebracji Dnia Kobiet śniadaniem do łóżka. Obserwatorki rolniczki podzieliły się podobnymi doświadczeniami:

Też dziś miałam podane śniadanie do łóżka.
Mój syn też mi dziś zrobił śniadanie do łóżka. Nieważne, że chlebek z czwartku, bo nie chciał otwierać nowego. Ale zrobił.
Mój mąż dziś robił wszystko za mnie. I dodatkowo usługiwał mi, więc było zabawnie.

A jak Wasi mężowie uczcili Dzień Kobiet? Mogłyście liczyć na śniadanie do łóżka?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.