Ania Bardowska z "Rolnika" pokazała na Instagramie zdjęcie córeczki. Fani są zachwyceni: "Jaka już duża!"

Ania Bardowska udostępniła na Instagramie zdjęcie córeczki. Uczestniczka "Rolnika" podjęła również temat ubioru niemowlaków.

Ania Bardowska znana jest publiczności z emitowanego na TVP 1 programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka reality show jest bardzo zaangażowana w rolę mamy dwójki dzieci, a kwestie dotyczące macierzyństwa podejmuje często na Instagramie. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Ania Bardowska poleciła swoim obserwatorom nowy wózek, którego cena zaskakuje przystępnością. Rolniczka planuje również wydanie książki dla dzieci.

Rolnik szuka żony - te pary przetrwały. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ania Bardowska pokazała córeczkę

Jak już wspominaliśmy, Ania Bardowska swoim życiem rodzinnym dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Niedawno rolniczka zrobiła fanom niespodziankę, pokazując zdjęcie swojej córeczki, Liwii. Dziewczynka urodziła się kilka miesięcy temu, a obserwatorzy do tej pory mieli niewiele okazji, by ją podziwiać.

 

Przy okazji Ania Bardowska podjęła temat ubierania małych dzieci. Rolniczka jest zwolenniczką wygodnych pajacyków i piżamek:

Moda czy wygoda? A może to i to? Liwia najwięcej czasu spędza ubrana w pajace, piżamki (z Jankiem było dokładnie tak samo). To moja ulubiona forma stroju dla dzieci, kiedy najwięcej czasu spędzają, leżąc. Mam poczucie, że dziecku tak jest najwygodniej, nic nie uciska itd. Co o tym sądzicie?

Fani Ani Bardowskiej w swoich komentarzach również opowiedzieli się za wygodą, niźli za modą. Dodatkowo w pozytywny sposób zareagowali na nowe zdjęcie Liwii:

Liwia jaka już duża dziewczynka. A Jasiu jaki troskliwy starszy brat. Piękne zdjęcie, cudownie tak patrzeć na kochające się rodzeństwo.
Jestem tego samego zdania! Na co dzień pajacyki, a na niedziele są sukieneczki. Swoboda dziecka i brak ucisku. Odwdzięczą nam się wielką radością.
U nas pajac przez pierwsze dwa tygodnie, później body i dresy.
Zdecydowanie wygoda!

A Wy jakie macie zdanie, moda czy wygoda?

JP

Więcej o: