Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowy wózek dla córki. Cena może zaskakiwać przystępnością

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała swoim fanom nowy wózek swojej pociechy. Jak się okazało, nie jest on wcale tak drogi, jak wózki, którymi swoje dzieci wożą inne gwiazdy. Zobaczcie, ile kosztował.

Ania Bardowska znana jest z emitowanego na TVP 1 reality show „Rolnik szuka żony”. Uczestniczka programu wykorzystała popularność, jaką przyniósł jej udział w produkcji, i udało jej się zaistnieć w Internecie. Kobieta prowadzi kanał na youtube a życie swoje i swojej rodziny przybliża swoim fanom na Instagramie.

Anna Bardowska pochwaliła się nowym wózkiem dla córki

Ostatnio Anna Bardowska pochwaliła się nowym wózkiem swojej drugiej już pociechy. Na Instagramie wstawiła zdjęcie, które opatrzyła następującym opisem:

Dwa dni poza domem i człowiek od razu inaczej funkcjonuje (chociaż prawdę mówiąc, przy dwójce dzieci nie da się wypocząć), ale ten wyjazd był nam potrzebny, a na pewno mi, bo sporo czasu spędzam z dzieciaczkami sama, Grzesiek odwiedza wszystkie możliwe w kraju targi rolnicze ;). Kto zauważył, że mamy nowy wózek? 
 

Sprawdziliśmy cenę nowego wózka Anny Bardowskiej i, jak się okazuje, jest ona całkiem przystępna. Za przyjemność spacerowania ze swoim brzdącem w wózku takim, jaki zaprezentowała Ania z „Rolnik szuka żony”, trzeba zapłacić ok. 1800 zł. Przyznacie, że nie jest to szokująca kwota w porównaniu do tego, ile za podobny produkt są w stanie zapłacić inne gwiazdy.

Fani wyrazili spore zainteresowanie nowym wózkiem córeczki Anny Bardowskiej. W komentarzach, oprócz pytań, jak wózek radzi sobie w wiejskich warunkach i próśb o wskazanie dokładnego modelu, z jakiego korzysta Anna Bardowska, pojawiły się także oskarżenia o reklamowanie produktu. 

Wózek bardzo ładny, jaki to model?
Po co kolejny wózek?
Reklama musi się zgadzać
Jak wózek radzi sobie na wsi ???
Od razu zauważyłam, że nowy wózek ale bardzo ładny i wyglądasz kwitnąco Aniu. Pozdrawiam

A Wy wybralibyście taki wózek dla swojej pociechy?

 JP

Małgosia i Paweł z Rolnika wzięli ślub. Zobaczcie wideo!

Zobacz wideo
Więcej o: