Agnieszka Kaczorowska reklamuje podróbki perfum. Uważa, że świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki

Agnieszka Kaczorowska opublikowała serię postów na InstaStories, w których poleca jedną z perfumerii. Problem w tym, że proponowane przez nią produkty nie są oryginalne.

Nie jest żadną tajemnicą, że polskie gwiazdy coraz chętniej podejmują współprace z markami. Wykorzystują swoją popularność, by promować różnego rodzaju produkty, co nie zawsze jest zgodne z ich sumieniem, jednak jest zwyczajnie opłacalne. W mediach społecznościowych co chwila pojawiają się reklamy - od makijażu i pielęgnacji, aż po herbaty. Agnieszka Kaczorowska chętnie podejmuje współpracę z markami, jednak tym razem wydaje się, że poszła o krok za daleko.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska reklamuje podróbki perfum

Agnieszka Kaczorowska reklamuje podróbki perfum

Światowe marki od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem. Mnóstwo kobiet marzy o torebce Saint Laurent, szpilkach od Christiana Louboutina czy perfumach Diora. O ile oryginalne marki są synonimem luksusu, o tyle podróbki kojarzą się raczej z obciachem. Niestety, na rynku wciąż pojawia się mnóstwo produktów, które jedynie ''udają'' oryginały. Tak też jest w przypadku jednej z marek, która w swojej ofercie ma podrabiane perfumy. Agnieszka Kaczorowska reklamuje je na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska reklamuje podróbki perfumAgnieszka Kaczorowska reklamuje podróbki perfum screen z instagram.com/agakaczor

Niedawno na jej profilu pojawiła się cała seria nagrań, które miały zachęcić obserwatorów do zakupu perfumetek. Są to wersje perfum w mniejszej wielkości, które bez trudu zmieszczą się do torebki.

Takie perfumetki to superpomysł - napisała na InstaStories.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie są to oryginały. Nawet nazwy brzmią podobnie do tych, które są opatentowane przez znane marki. Aktorka zachęciła obserwatorów do zakupu i zwróciła uwagę na promocyjną cenę. Dodała też, że taki prezent świetnie sprawdzi się na nadchodzący Dzień Matki. Co o tym myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.