Agnieszka Kaczorowska o diecie córki. "Raz pizzerinki, raz makaron". Uwagę zwraca jednak wystrój jadalni

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi córkę. Okazuje się, że pociecha celebrytki ma bardzo rozbudowaną dietę.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu pokazała, jak rozszerza córce dietę, a mała Emilka w restauracji rozrzuca jedzenie. Celebrytka nie przejmowała się, że jej pociecha robi bałagan w miejscu publicznym. Serialowa Bożenka z "Klanu" jest bowiem zwolenniczką nowoczesnej diety BLW - czyli "Bobas Lubi Wybór". Metoda ta polega na tym, że dziecko samodzielnie wybiera to, co zje i w jakiej ilości. Teraz celebrytka na swoim Instagramie znów postanowiła opowiedzieć o tym, jak wygląda dieta jej córki. Przy okazji pokazała, jak urządziła jadalnię. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?

Agnieszka Kaczorowska o diecie córki 

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie, jak jej córka Emilka zajada się kolejnymi przysmakami. Okazuje się, że dziewczynka dostaje nie tylko warzywa i owoce, ale również mini pizze czy makarony. 

Raz pizzerinki, raz makaron z pomidorami, raz kurczaczek z brokułami, a jeszcze innym razem zupa soczewicowa... Emi po prostu uwielbia różne smaki i możemy razem jeść praktycznie wszystkie posiłki.  Śniadania, obiady, kolacje...No i jeszcze na podwieczorek zawsze wjeżdża jakiś owoc, warzywo czy budyń domowej roboty (...), a to wszystko za sprawą BLW - chwaliła się. 

I faktycznie, dieta małej Emilki jest bardzo różnorodna. Uwagę na to zwrócili również internauci, którzy zachwycali się nie tylko apetytem dziewczynki, ale też wystrojem wnętrza, w którym zrobiono zdjęcie. Jadalnia Agnieszki Kaczorowskiej jest wszak bardzo elegancka i stylowa. Wzrok przyciąga masywny drewniany stół na ciemnych nogach, który idealnie koresponduje z panelami na podłodze. Do całości fantastycznie pasują ściany w odcieniach szarości. 

 

Pięknie. 

Pani dom jest urządzony z gustem. 

Jaki to kolor ścian za panią na schodach? - dopytywali inni

Jedząc w takiej aranżacji, apetyt rośnie jeszcze bardziej.