Agnieszka Kaczorowska chwali się rodzinnym zdjęciem, a fanka wpada w euforię. "Kolejna dzidzia". Tancerka nie zaprzeczyła

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie z mężem i córką. W komentarzach mnóstwo komplementów, ale jeden szczególnie zwraca uwagę. Zwłaszcza że tancerka na niego zareagowała.

W lipcu ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska została mamą. Na świat przyszła córka, Emilia. Tancerka często dzieli się z fanami zdjęciami z pociechą, nigdy jednak nie pokazując jej twarzy. Podobnie było w przypadku ostatniego posta, który opublikowała na Instagramie. Chwaląc się rodziną, sugeruje w delikatny sposób, że chce ją powiększyć. Dostrzegła to jedna z fanek, której gwiazda odpowiedziała i... Sami zresztą przeczytajcie.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?

Agnieszka Kaczorowska chce powiększyć rodzinę?

Serialowa Bożenka Lubisz wrzuciła do sieci rodzinne zdjęcie, wykonane przez fotografkę Ewelinę, pisząc o marzeniu, które udało się jej spełnić przed trzydziestką. 

Radość. Spełnienie. Szczęście. Codzienność. Tak właśnie w marzeniach moje życie miało wyglądać przed trzydziestką, a jeszcze mam dwa latka. Co jeszcze pięknego się wydarzy? - zastanawia się w opisie tancerka.

Niektórzy natychmiast wychwycili, co Agnieszka mogła mieć na myśli, pisząc ostatnie zdanie. Jedna z obserwatorek wprost wykrzyczała z radości, że mowa o drugim dziecku.

Kolejna dzidzia!

Zainteresowanie tym tematem spotęgował fakt, że Kaczorowska odpowiedziała na komentarz zaledwie uśmiechniętą emotikoną.

Agnieszka Kaczorowska z rodzinąAgnieszka Kaczorowska z rodziną screen Instagram / @agakaczor

Cóż, może Agnieszka i Maciej faktycznie myślą już o powiększeniu rodziny? Wiele osób uważa, że zbyt duża różnica wieku między rodzeństwem nie jest najlepszym pomysłem. Emilkę z jej siostrą lub bratem dzieliłby jedynie rok.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. W bajkowej sukni wyglądała pięknie. "Maciek to szczęściarz"

Więcej o: