Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. W bajkowej sukni wyglądała pięknie. "Maciek to szczęściarz"

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła fanów wyjątkowym zdjęciem. Pochodzi z sesji ślubnej!

Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż za Macieja Pelę we wrześniu 2018 roku. Gwiazda chętnie pokazuje zdjęcia z ukochanym w social mediach, a ostatnio pochwaliła się nigdy wcześniej niepublikowanym ujęciem ze ślubu. 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska z mężem. "Chodź Kochanie robić szczęście". Fanka: Róbcie rodzeństwo dla Emilki! Szybko odpowiedziała

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie ślubne

Gwiazda zamieściła zdjęcie z sesji ślubnej, która miała miejsce we Włoszech. Ten kraj jest szczególnie bliski dla Kaczorowskiej, ponieważ tam Maciej się jej oświadczył, tam też para powiedziała sakramentalne"tak". Ten wpis jest zarówno nostalgiczny, ale także dodający otuchy w tym trudnym czasie. 

We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam Maćka na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nieraz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko, co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze! - napisała Agnieszka Kaczorowska. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Agnieszki byli zachwyceni ujęciem i jej suknią ślubną. 

Ten Twój Maciek to prawdziwy szczęściarz.
Przepięknie wyglądacie. A Twoja sukienka to moje marzenie!
Napatrzeć się nie można! Przepiękni - pisali fani gwiazdy.

Trudno się nie zgodzić z obserwatorami Agnieszki, bo aktorka wyglądała oszałamiająco. Trzeba przyznać, że para prezentowała się świetnie w tym wyjątkowym dniu.