Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Internauci są oczarowani: Dama pierwsza klasa

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na Instagramie archiwalną fotkę z dzieciństwa. Fani są zachwyceni!

Już od wielu dni Polacy spędzają czas w swoich domach. Niewskazane są jakiekolwiek wyjścia i zdecydowana większość społeczeństwa stosuje się do tych zaleceń. Nie jest inaczej w przypadku gwiazd rodzimego show-biznesu, które w tym czasie stały się jeszcze bardziej aktywne w mediach społecznościowych. Po Internecie hula popularne wyzwanie, w którym użytkownicy pokazują na swoich profilach zdjęcia z dzieciństwa. Celebryci chętnie przyłączyli się do viralowej akcji i również podzielili się wspomnieniami. Internauci rozpływają się nad starym zdjęciem Agnieszki Kaczorowskiej. 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

ZOBACZ TEŻ: Jak Małgosia Rozenek znosi izolację? Je pierogi ruskie i narzeka na wygląd. "Fryzjer miał być jutro, brwi rosną na czoło"

Agnieszka Kaczorowska w dzieciństwie

Agnieszkę Kaczorowską szersza publiczność poznała już jako młodziutką nastolatkę, gdy ta zaczęła grać Bożenkę w kultowej już telenoweli "Klan". Aktorka na oczach milionów Polaków dojrzewała. Teraz jest już żoną i matką, i mało kto pamięta, jak wyglądała w dzieciństwie. Korzystając z mody na publikowanie swoich starych zdjęć, Kaczorowska również pokazała siebie jako małą dziewczynkę. Obstawiamy, że na zdjęciu może mieć około 6/7 lat. 

Wystroiła(m) się, bo poniedziałek. Jestem gotowa na... siedzenie w domu. Mój Tata też został w domu... i zajrzał w stare albumy - napisała pod postem aktorka.
 

Zdjęcie małej Agnieszki oczarowało fanów, o czym tłumnie dali znać w komentarzach. 

Jaka śliczna dziewczynka.
Dama pierwsza klasa.
Kiedyś przynajmniej każdy miał kreację, która go wyróżniała, a dzisiaj przeważnie każdy wygląda tak samo - pisali.

Agnieszka Kaczorowska już jako mała dziewczynka miała wielki zapał do tańca i aktorstwa. Nic więc dziwnego, że odniosła taki sukces. Dajcie znać, jak podoba Wam udostępniona przez Kaczorowską fotografia. Wygląda na niej uroczo?

RG