Jak Małgosia Rozenek znosi izolację? Je pierogi ruskie i narzeka na wygląd. "Fryzjer miał być jutro, brwi rosną na czoło"

Małgosia Rozenek nie zawodzi. W czasie domowej izolacji dostarcza nam wiele rozrywki, a przeglądanie jej Instagrama to czysta przyjemność. Akcja rozgrywa się szybko jak w kinie akcji. Tym razem celebrytka narzeka na wygląd.

Małgorzata Rozenek jest w ostatnich dniach prawdziwą królową Instagrama. Domowa izolacja sprawiła, że celebryta publikuje jeszcze więcej zdjęć i postów, z których dowiadujemy się wielu szczegółów z jej życia prywatnego. Niedawno toczyła walkę o "udawaną ciążę" z obserwatorami swojego profilu, w internetowym wywiadzie wyznała, że mówiłaby głośno o skorzystaniu z usług surogatki, a nawet opublikowała zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których nie wygląda zbyt korzystnie. Co tym razem zdradziła Perfekcyjna? Z najnowszego postu w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu, na obiad jadła pierogi ruskie, umówiła się na zakupy u Evy Minge, a Radzio nazywa ją "grubym Pysiem". Uff, dużo tego! 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek narzeka na swoją wagę? Jeszcze niedawno mówiła, że w ciąży je za dwóch!

Małgorzata Rozenek narzeka na wygląd

Wiele kobiet przez koronawirusa i konieczność pozostania w domu nie może odwiedzać fryzjerów, kosmetyczek i salonów piękności. Z problemem tym zmaga się między innymi Małgorzata Rozenek, która opublikowała urocze zdjęcie w czerwonym dresie. Żona Radosława Majdana podpisała je w dość humorystyczny sposób. Zwróciła uwagę na swój wygląd, z którego nie jest zadowolona. 

Mój mąż ostatnio nazywa mnie 'gruby Pyś'. Zupełnie nie rozumiem, co może mieć na myśli. Kochani, jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami. 

W komentarzach odezwało się wiele fanek z podobnymi kłopotami wizerunkowymi. Jedna z nich narzekała na to, że sama musiała wykonać domowy manicure, zrywając hybrydowe paznokcie. Rozenek nie zwlekała długo z odpowiedzią:

Ja ściągnę jutro (czyt. zerwę), fryzjer miał być jutro, brwi rosną mi już na czoło i jedyne, co jeszcze jako tako wygląda, to stopy, bo zrobiłam je na dzień przed kwarantanną. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. A rzęsy to już w ogóle dramat...

Małgosia przyznała również, że zajada się pierogami ruskimi, a gdy schudnie, ma zamiar zrobić zakupy u Evy Minge.

Sami gotujemy. Dziś pierogi ruskie. 
Ewcia, jak już to się skończy i schudnę wreszcie do jakichś akceptowalnych rozmiarów, to pierwsza się ustawię w kolejce po Twoje cuda!

Naszym zdaniem Małgosia i tak wygląda świetnie.

BWO 

Więcej o:
Komentarze (70)
Jak Małgosia Rozenek znosi izolację? Je pierogi ruskie i narzeka na wygląd. "Fryzjer miał być jutro, brwi rosną na czoło"
Zaloguj się
 • bondariusz

  Oceniono 21 razy 21

  Coś strasznego: mam starą hybrydę, odrosty, odklejoną rzęsę i zarastające brwi!
  A ja pytam: jakim trzeba być pustakiem, miernotą i tępakiem intelektualnym, aby robić z tego problem! Biorąc pod uwagę to co dzieje się w Polsce i na świecie!

 • mustermann

  Oceniono 23 razy 19

  Marzy mi się jakiś filtr, który chroniłby mnie przed takimi informacjami, gdy przeglądam Internet.
  To są wypociny dla ludzi poniżej 50. I nie piszę o wieku, tylko ilorazie inteligencji.

 • lusnia83

  Oceniono 17 razy 15

  co za umyslowy pustostan..

 • iso2

  Oceniono 11 razy 11

  Porażony tym newsem udaję się niezwłocznie do WC celem defekacji. Czego wszystkim życzę

 • kopernik_byl_akobieta

  Oceniono 11 razy 9

  To zdrabnianie kobiecych imion pań po czterdziestce jest upokarzające, frustrujące, infantylizujące i głupie ..... Małgosia to jest mała, słodka dziewczynka a nie ..... a tą ta Pani z pewnością nie jest....

 • bel874

  Oceniono 8 razy 8

  BŁAGAM ludzie ignorujcie wszelkie profile tego straszydła , nie wchodźcie tam, nie piszcie komentarzy, ta "kobieta" jest emocjonalnym, cwanym wampirem. Osoba bez grama honoru, nie ważne czy się zachwycacie, czy krytykujecie ona zgarnia kasę . To dzięki WAM żyje na takim poziomie,bo reklamuje kolejne nikomu nie potrzebne gówna. Jedyny sposób na takie badziewie jak ona to CAŁKOWITY BRAK ZAINTERESOWANIA i po temacie. Może to dla niej szansa by użyć swojej nieprzeciętnej, legendarnej wręcz inteligencji Może zacznie wreszcie uczciwie zarabiać np. jako prawnik i przestanie prowadzić próżniacze życie. Może nabierze szacunku do innych i przestanie wypierdywać z siebie te bzdury o brwiach i kudłach w obliczu tej tragedii.Ludzie na świecie umierają setkami z ten wzorcowy debil ośmiela się pisać o swoich tzw. problemach z Za grosz wyczucia,taktu, kultury.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 10 razy 8

  "Małgosia Rozenek nie zawodzi. W czasie domowej izolacji dostarcza nam wiele rozrywki, a przeglądanie jej Instagrama to czysta przyjemność. Akcja rozgrywa się szybko jak w kinie akcji."

  ściek, ostateczny upadek wydawnictwa Agora

 • antoni710

  Oceniono 8 razy 8

  Mogą o mnie mówić byle co ,ważne żeby mówili . Obrzydliwy typ żyjącej istoty.. Nie ma dnia żeby na tych parszywych portalach seksiści w osobach pseudo redaktorów nie wspominali o tej tępej istocie Mniemam że niektórzy nie mniej tępi redaktorzy pełnią u tego pustaka dyżury pod jego łóżkiem

 • warszawa34

  Oceniono 8 razy 8

  Problemy tego świata są mi jeszcze bardziej obce niż poprzednio (paznokcie, włosy i układ brwi), podobnie jak nie porwał mnie do tańca inny news. Myślę raczej jak przeżyć następny miesiąc. Widać teraz jak ogromna jest przepaść pomiędzy życiem ich a moim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX