Mikołaj Krawczyk przeszedł metamorfozę. Jest teraz łysy! "No i stało się! Nie posłuchałem żony i dzieci"

Mikołaj Krawczyk odważył się na sporą metamorfozę. Zgolił włosy i jest teraz łysy. Jego nowy wizerunek jednak podzielił internautów.

Mikołaj Krawczyk od wielu miesięcy był wierny swojemu wizerunkowi - nosił dłuższe włosy oraz delikatny zarost. Teraz jednak aktor zdecydował się na odświeżenie wyglądu. Poszedł za głosem serca i wbrew temu, co mówiła jego żona i synowie, ogolił głowę. Do tego zapuścił brodę!

Mikołaj Krawczyk jest łysy

Na Instagramie dodał zdjęcie, na którym zaprezentował, jak teraz wygląda. Zmiana jest porażająca! Jednak aktor nie ukrywa, że jest zachwycony z tej zmiany.

Dzień dobry! No i stało się! Nie posłuchałem żony i dzieci. Mówiłem, że gdy słyszę "nie można" rodzi się we mnie przekora? Włosy ścięte - odrosną, a broda zrobiona na cito - zwrócił się do fanów.

Przy okazji podzielił się swoją receptą na udany i szczęśliwy związek.

Żarty, żartami, ale jaki to ogromny paradoks szczęśliwych relacji - w zgodzie i dobru żyje się z drugim człowiekiem dopiero wtedy, gdy w zgodzie i dobrze żyjesz sam ze sobą. Kochajcie siebie, a w miłości z człowiekiem trwać będziecie - zdradził swój sposób.
 

Jak wspomnieliśmy, jego nowy wygląd podzielił internautów. Jedni uważają, że wygląda świetnie i teraz mógłby śmiało grać w filmach kryminalnych. Inni za to woleli go w poprzedniej fryzurze.

Dla mnie bomba.
Jestem za! Jeszcze nie wiem, czy na stałe, ale na jakiś czas na pewno TAK!
No nie nie pasuje ta fryzura, a raczej jej brak - wyrażają swoje opinie.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak w zeszłym roku wzięli ślub. Zobaczcie, jak się bawili:

Zobacz wideo

Na ten ostatni komentarz aktor odpowiedział. Zwrócił się do fanów, że z czasem się przyzwyczają. A Wam, jak się podoba? Jak oceniacie tę zmianę?

AW

Więcej o: