Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wybrali się w podróż poślubną. Kierunek? Uwielbiany przez Polaków. Nowożeńcom chyba też się podoba

Krzysztof Rutowski i Maja Plich są już po ślubie. Teraz przyszedł więc czas na miesiąc miodowy. Nowożeńcy wybrali się na greckie wakacje, a podróż obszernie relacjonują na Instagramie.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już od dwóch tygodni oficjalnie są małżeństwem. Więcej na temat tej hucznej, bo ponoć za milion złotych, ceremonii przeczytacie TUTAJ. Był ślub, a teraz czas na zasłużone wakacje, czyli podróż poślubną. Krzysztof i Maja postawili na popularny wśród Polaków kierunek. Wybrali się do Grecji, skąd zapewnili swoim fanom obszerną relację. 

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wybrali się w podróż poślubną

Nowożeńcy na greckie wakacje zabrali dzieci: syna Krzysztofa Juniora oraz córkę Mai z poprzedniego związku. Spędzają więc czas z rodziną, ale podczas podróży poślubnej nie zabrakło też romantycznych momentów tylko we dwójkę. Kolacja przy świecach czy spacer wzdłuż urokliwych, greckich uliczek to tylko początek. 

Krzysztof Rutkowski, Maja PlichKrzysztof Rutkowski, Maja Plich Instagram

Nowożeńcy bawią się w Grecji wyśmienicie. A najlepszym tego dowodem jest ich obszerna relacja na Instagramie. Zajrzyjcie koniecznie do galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z podróży poślubnej Mai i Krzysztofa. Zazdrościcie im wakacji?

Wystawny ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Pilch. „Nie był dla nas problemem taki wydatek”

Zobacz wideo

DH 

Więcej o: