Bonnie Tyler była główną gwiazdą podczas Top of The Top Sopot Festival. Jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki: Taki fałsz, że masakra

Top of the Top Sopot Festival 2019 rozpoczęty. Za nami pierwszy dzień jednej z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce. Gwiazdą wieczoru była Bonnie Tyler, której występ został ostro skrytykowany przez widzów.

W dniach 13-16 sierpnia na scenie w Sopocie przewinie się plejada największych gwiazd: 60 artystów z Polski i 14 z zagranicy. Już w pierwszym dniu, emitowanym na antenie TVN, wystąpił gość specjalny tegorocznej edycji Top of the Top Sopot Festival 2019. Była nim Bonnie Tyler, która jest światową ikoną muzyki pop.

Bonnie Tyler skrytykowana przez widzów

68-latka zaprezentowała swoje największe przeboje "Total Eclipse of the Heart" i "It's A Heartache". Gwiazda śpiewała na żywo, co niestety pokazało, że jej głos nie jest już tak potężny jak kiedyś. Najbardziej widoczne było podczas refrenów, podczas których często traciła głos. Na oficjalnym profilu TVN-u na Facebooku pojawiły się negatywne komentarze, w których widzowie zwrócili na to uwagę. Oj, nie byli zbyt mili w swoich ocenach:

Czemu Bonnie jeszcze śpiewa? Nie lepiej pozostać w pamięci słuchacza z lat swojej świetności?! Uszy więdną.
Bonnie Tyler niech już nie śpiewa. Taki fałsz, że masakra.
Nie dało się słuchać. Lepiej jakby było z playbacku - krytykują.

Występ Bonnie Tyler możecie zobaczyć TUTAJ.

Niestety, nie da się z nimi nie zgodzić. Koncert Bonnie naprawdę był męczący. I to nie tylko dla widzów, lecz także i dla niej. Na pewno wspięcie się na wyżyny swoich możliwości wokalnych kosztował ją wiele wysiłku. Jednak z racji wieku można jej wiele wybaczyć, prawda?

Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (68)
Bonnie Tyler była główną gwiazdą podczas Top of The Top Sopot Festival. Jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki: Taki fałsz, że masakra
Zaloguj się
 • Gość: Koneser muzyki

  Oceniono 84 razy 66

  A ja się nie zgodzę z marnym "dziennikarzyną" z plotka oraz z ocenami widzów, czy też krytyków muzycznych od siedmiu boleści. Szacunek dla Bonnie, że w wieku 70 lat zaśpiewała NA ŻYWO trzy piosenki w takim stylu. Dla mnie to co zrobiła to był kosmos. Wiadomo, że nie będzie to wykonanie takie jak 30 lat temu, ale słuchałem z przyjemnością prawdziwej artystki. Bo wykonawca, który zgadza się na playback to nie artysta. Szacun Bonnie! PS poziom dziennikarstwa w plotek.pI = dno ;)

 • eliezerbenjehuda

  Oceniono 52 razy 42

  Występ Bonnie był wspaniały Ta kobieta ma 68 lat i śpiewa na żywo. Prostackie masy mają swoje disco-polo, autotune i playbacki.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 58 razy 38

  Wolę słuchać Bonnie niż cygankę i zardzewiałą rodowiczkę razem wzięte.

 • log314

  Oceniono 42 razy 34

  To że 68 letnia Bonnie brała niektóre wysokie nuty oktawę niżej to nie fałsz. Fałszem jest pisanie że to fałsz.
  Bonnie you rock, thanks for a few nostalgic moments in Sopot.

 • ewuer

  Oceniono 37 razy 25

  Bez playbacku dzisiejsze tzw. gwiazdy reprezntują BIG ZERO! Bonnie Tyler nigdy nie darzyłem przesadną sympatią (It's a Heartache....hymn rozstania z ówczesną narzeczoną w 1980) ale dzisiaj cenię Bonnie za odwagę śpiewania przed publicznością amerykańskiej (i chwała Bogu) TVN!!!!
  Wojciech Rybkowski

 • melmakianin

  Oceniono 23 razy 21

  Podobało się! koniec kropka!

 • 1p.3.15

  Oceniono 29 razy 21

  Trzeba być głuchym, żeby pisać że to były fałsze. B Tyler stara się śpiewać czysto, słychać że ma ucho, ale po prostu gardło odmawia posłuszeństwa. Struny głosowe nie domykają się, powstaje chrypa, którą trudno kontrolować. Ale próbowała. Za to CHÓREK to prawdziwa MASAKRA. Kłopoty B Tyler to zjechany głos, a w cķorku młodzież głucha jak pień i nie umiejąca śpiewać.

 • Gość: Izka

  Oceniono 30 razy 20

  Wysłuchałam z wielką przyjemnością, wyglądała pięknie i śpiewała pięknie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX