Bonnie Tyler była główną gwiazdą podczas Top of The Top Sopot Festival. Jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki: Taki fałsz, że masakra

Top of the Top Sopot Festival 2019 rozpoczęty. Za nami pierwszy dzień jednej z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce. Gwiazdą wieczoru była Bonnie Tyler, której występ został ostro skrytykowany przez widzów.

W dniach 13-16 sierpnia na scenie w Sopocie przewinie się plejada największych gwiazd: 60 artystów z Polski i 14 z zagranicy. Już w pierwszym dniu, emitowanym na antenie TVN, wystąpił gość specjalny tegorocznej edycji Top of the Top Sopot Festival 2019. Była nim Bonnie Tyler, która jest światową ikoną muzyki pop.

Bonnie Tyler skrytykowana przez widzów

68-latka zaprezentowała swoje największe przeboje "Total Eclipse of the Heart" i "It's A Heartache". Gwiazda śpiewała na żywo, co niestety pokazało, że jej głos nie jest już tak potężny jak kiedyś. Najbardziej widoczne było podczas refrenów, podczas których często traciła głos. Na oficjalnym profilu TVN-u na Facebooku pojawiły się negatywne komentarze, w których widzowie zwrócili na to uwagę. Oj, nie byli zbyt mili w swoich ocenach:

Czemu Bonnie jeszcze śpiewa? Nie lepiej pozostać w pamięci słuchacza z lat swojej świetności?! Uszy więdną.
Bonnie Tyler niech już nie śpiewa. Taki fałsz, że masakra.
Nie dało się słuchać. Lepiej jakby było z playbacku - krytykują.

Występ Bonnie Tyler możecie zobaczyć TUTAJ.

Niestety, nie da się z nimi nie zgodzić. Koncert Bonnie naprawdę był męczący. I to nie tylko dla widzów, lecz także i dla niej. Na pewno wspięcie się na wyżyny swoich możliwości wokalnych kosztował ją wiele wysiłku. Jednak z racji wieku można jej wiele wybaczyć, prawda?

Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona:

Zobacz wideo

AW