Mandaryna wybrała się na urlop i chwali się mnóstwem zdjęć swoich dzieci. "Xavier taki Mandarynek". A Fabienne? Ponoć czysty tata

Mandaryna wybrała się z dziećmi na urlop. Internauci zachwycają się Xavierem i Fabienne, a my kompletnie się im nie dziwimy.

Choć małżeństwo Manadryny i Michała Wiśniewskiego był dość krótkie i burzliwy, to jednak para doczekała się dwójki dzieci. Jako pierwszy na świat przeszedł Xavier, urodził się w 2002 roku. Już rok później pojawiła się Fabienne. Mimo rozwodu, rodzeństwo ma bliskie kontakty z rodzicami. Xavier towarzyszy ojcu podczas koncertów Ich Troje, ale też i wraz ze swoją siostrą trenuje taniec w szkole swojej mamy. Teraz właśnie z nią oraz z partnerem Marty, Pawłem Wójcikiem, Xavier i Fabienne wybrali się na wakacje. 

Mandaryna pochwaliła się zdjęciami z dziećmi

Instagram Mandaryny obfituje więc od kilku dni w rodzinne zdjęcia. Fani są zachwyceni. Nie brakuje oczywiście licznych porównań rodzeństwa do rodziców. Według internautów, Xavier przypomina swoją mamę, a Fabienne... swojego tatę. 

 
Syn podobny do mamy, sztos! Córeczka wymieszana, równie piękna. Wszystkie podobieństwa „mamowe” są najpiękniejsze.
Syn bardzo podobny do mamy. Piękna mama to syn przystojny.
Xavier zdecydowanie podobny do mamy, taki Mandarynek
Fabienne przypomina Michała - świetne rodzeństwo - czytamy pod ich wspólnymi zdjęciami.

A wy, co myślicie? Też dostrzegacie takie podobieństwo? My musimy przede wszystkim przyznać, że Fabienne jest śliczną nastolatką, a Xavier wyrasta na prawdziwego przystojniaka. 

Xavier i Fabienne aktywnie też działają na Instagramie, a jak radzą sobie w sieci inne dzieci gwiazdy? Sprawdźcie to: 

Zobacz wideo

DH