Mandaryna wypoczywa z dziećmi w Grecji. Towarzyszy im jej ukochany. Internauci: Super team

Mandaryna wybrała się na wakacje do Grecji. Odwiedziła wyspę Rodos. W podróży towarzyszą jej najbliższe osoby.
Zobacz wideo

Od kilku dni Mandaryna wypoczywa na rajskich wakacjach. Tancerka wyjechała do Grecji, jednak nie tylko po to, żeby leżeć na piasku lub przy hotelowym basenie. Na Instagramie dodała zdjęcia i podzieliła się z fanami tym, jak spędza czas. Przede wszystkim jest bardzo aktywna - zwiedza i biega. Jednak po ćwiczeniach, jak sama przyznała, czeka na nią nagroda w postaci " spokoju, plaży i słońca".

Mandaryna na wakacjach

Mandaryna zabrała ze sobą swoich bliskich. Najczęściej jednak na jej profilu pojawiają się zdjęcia z ukochanym, czyli Pawłem Wójcikiem. Na każdym z nich okazują sobie dużo czułości. Trzymają się ręce, by wspólnie poznawać nowe miejsca, lub pozują mocno objęci. Widać, że są w sobie zakochani. Towarzyszą im dzieci tancerki ze związku z Michałem Wiśniewskim, czyli 17-letni Xavier i 16-letnia Fabienne. Mają oni świetny kontakt z partnerem mamy, a nastolatek uwielbia rozmawiać z nim o historii i Ekstraklasie. Oni także umieścili na swoich profilach pamiątkowe zdjęcia.

Internauci są zachwyceni, chwalą też urodę Mandaryny:

Super team.
Uwielbiam Cię, Marta. Jesteś śliczna!
Odpoczywaj i wracaj do nas z nowymi piosenkami! Buziaki - komentują.

Marta i Paweł poznali się w zeszłym roku. Uwielbiają wspólnie podróżować i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Ich związek nie jest bardzo medialny, gdyż mężczyzna nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Jest z wykształcenia prawnikiem. Wszystko wskazuje na to, że Mandaryna wreszcie znalazła szczęście.

AW