Dominika Tajner ma złamane serce, a byłe żony Wiśniewskiego krytykują go. Słowa Mandaryny i Magdy Femme są naprawdę ostre

Choć trudno w to uwierzyć, od kilku dni pierwsze strony tabloidów zajmują tematy związane z rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Tak, muzyk po raz kolejny się rozwodzi. Jednak najgorsze w tej sytuacji jest to, że prawdopodobnie obecna żona piosenkarza nie miała pojęcia o tym, że jej mąż zamierza złożyć papiery rozwodowe. Twierdzi, że mógł to zrobić już pod koniec minionego roku. Tymczasem zaledwie tydzień temu małżonkowie prowadzili live'a na Facebooku, podczas którego żartowali z plotek o kryzysie w ich związku.
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Michał Wiśniewski i Dominika Tajner KAPIF.pl

Michał Wiśniewski rozwodzi się z czwartą żoną

Michał Wiśniewski nigdy nie uchodził za mężczyznę stałego w uczuciach. Z resztą, cztery żony o czymś świadczą. Jednak wydawało się, że u boku Dominiki Tajner odnalazł prawdziwe szczęście i miłość. W końcu przez lata tworzyli zgrany duet. Do czasu.

Para pobrała się w czerwcu w 2012 roku na Mazurach. Była piękna biała suknia, mnóstwo gości, kwiaty.

Był to dzień pełen wzruszeń. Mój syn i córka mojego brata nieśli nam obrączki. Elegancko ubrane córki Michała, Etiennette i Vivienne, siedziały w pierwszym rzędzie - opowiedziała "Na Żywo" Dominika.

Przez lata media nawet nie spekulowały o jakimkolwiek kryzysie w ich związku. Dopiero kilka tygodni temu, kiedy Dominika zdecydowała się na udział w "Tańcu z gwiazdami", pojawiły się pierwsze zgrzyty. Ponoć Michałowi od samego początku nie podobał się ten pomysł. Ba, muzyk także miał wystąpić w show, jednak odmówił. Ostatnio zaś miała zżerać go zazdrość na widok żony w ramionach tancerza.

Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości - wyznaje informator "Faktu".
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/

Wspólny live na Facebooku

Dominika i Michał postanowili zdementować plotki o kryzysie w ich związku podczas wspólnego live'a na Facebooku. Nagranie pojawiło się na profilu Wiśniewskiego dokładnie 6 marca.

Chciałam wszystkich zasmucić. Nie ma romansu ani z Wojtkiem, ani z Jackiem - powiedziała Tajner-Wiśniewska.
Szkoda. Bo jak już napisali to mogłabyś przynajmniej coś zrobić - odpowiedział jej mąż żartobliwie.

Tymczasem zaledwie kilka dni później na profilu Dominiki pojawił się wpis, w którym gwiazda oznajmiła, że Michał złożył pozew o rozwód.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała w rozmowie z WP.

Co ciekawie, Tajner zdradziła w rozmowie z "Faktem", że nie końca rozumie to, co się dzieje i bardzo możliwie, że jej mąż złożył pozew jeszcze pod koniec minionego roku.

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Z najnowszych informacji wynika, że Dominika zamierza walczyć o małżeństwo. Jednak na Facebooku zmieniła już status związku na "wolna".

Mandaryna, Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski Mandaryna, Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Mandaryna skomentowała rozwód Michała i Dominiki

Sam zainteresowany nie skomentował póki co sprawy. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości.

Głos zabrała za to druga żona artysty, Mandaryna, z którą był żonaty w latach 2002-2006. Mają dwoje dzieci: syna Xaviera (17 lat) i córkę Fabienne (16 lat). W rozmowie z "Faktem" wyznała, że myślała, że jej były mąż zmienił się przy Dominice. Jednak jak widać myliła się:

Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - powiedziała ze szczerością.

Marta wyznała, że nie miała pojęcia o planach rozwodowych byłego męża, chociaż ma z nim dzisiaj bardzo dobre relacje.

Skoro nawet Dominika mówi, że nic nie wiedziała o rozwodzie, to skąd ja jako była żona miałabym wiedzieć? - odpowiedziała dziennikarzom.
Magda Femme, Michał Wiśniewski Magda Femme, Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Magda Femme skomentowała rozwód Michała i Dominiki

Rozwód Michała i Dominiki skomentowała także Magda Femme, pierwsza żona Wiśniewskiego. Na jej profilu na Facebooku pojawił się ostry wpis:

Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Grouponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam - napisała.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Jarosław Jakimowicz Dominika Tajner-Wiśniewska i Jarosław Jakimowicz WBF/KAPIF

Jarosław Jakimowicz skomentowała rozwód Michała i Dominiki

Do myślenia daje też komentarz Jarosława Jakimowicza pod postem Dominiki. Gwiazdor "Młodych wilków" zasugerował, że kobieta powinna się rozwieść już znacznie wcześniej.

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - napisał Jakimowicz.


Facebook

Czyżby aktor coś wiedział na ten temat? Swoim komentarzem zasugerował, że w związku Dominiki i Michała nie działo się dobrze...

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak Michał Wiśniewski i Anna Świątczak KAPIF

Annę Świątczak też to spotkało...

Anna Świątczak także cierpiała po rozwodzie z Michałem. Bolesne rozstanie sprawiło, że wokalistka  zwróciła się w stronę Boga. Jej silna wiara została doceniona i jakiś czas temu została prowadzącą programu religijnego 'Punkt zwrotny'.

Jednak z Wiśniewskim do dzisiaj łączy ją wiele. Byli małżonkowie mają dwie córki, które noszą oryginalne imiona - Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski Dominika Tajner i Michał Wiśniewski EAST NEWS

To naprawdę koniec?

Myślicie, że to naprawdę koniec małżeństwa Dominiki i Michała? Czas pokaże. Tymczasem niecierpliwie czekamy na komentarz piosenkarza. Może on logicznie wyjaśni to, co wydarzyło się w ostatnich dniach.

KS

Więcej o: