Dominika Tajner na gorących zdjęciach z wakacji w Tunezji. Widać, że rozstanie z Wiśniewskim jej służy

Przyszła była żona Michała Wiśniewska - Dominika Tajner-Wiśniewska - wypoczywa w Afryce. Po zdjęciach można wnioskować, że rozkwita po rozstaniu.
Zobacz wideo

Dominika Tajner-Wiśniewska zaskoczyła wszystkich, kiedy na początku marca poinformowała w sieci, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew rozwodowy. Nic wskazywało na to, żeby w ich małżeństwie działo się źle. Zaledwie pół roku wcześniej wyznawali sobie miłość do końca życia w jednym z programów telewizyjnych. Ich uczucie okazało się być jednak niewystarczające.

Po tym jak syn Tajner zapadał w śpiączkę, relacja między nią a Wiśniewskim znacznie się ociepliły. Spekulowano nawet, że do rozwodu ostatecznie nie dojdzie. Celebrytka ucięła je jednak i zapewniła, że ona i lider Ich Troje rozstali się na dobre.

Dominika Tajner w Tunezji

Córka byłego trenera skoczków narciarskich przebywa obecnie na wakacjach w Tunezji. Jak widać po zdjęciach, bawi się bardzo dobrze i wygląda na szczęśliwą oraz zrelaksowaną. Zagraniczny wyjazd z pewnością pomógł jej odpocząć od od medialnego zamieszania, które jakby nie patrzeć, sama wywołała. Na razie zażywa kąpieli w basenie, opala się, zwiedza historyczne zakątki, a ostatnio wzięła udział w Fashion Week, gdzie była gościem specjalnym.

Zarówno Tajner, jak i Wiśniewska byli już wcześniej w związkach małżeńskich. Myślicie, że zdecydują się na kolejne?