Te włosy to już przeszłość. Joanna Liszowska pochwaliła się nową fryzurą. Fani jednogłośnie: Bosko! Doczepy wyglądały jak makaron na głowie

Joanna Liszowska zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. Gwiazda ma teraz krótkie, lekko pofalowane włosy, które wprawiły w zachwyt jej fanów, nas również.

Od lat znakiem charakterystycznym Joanny Liszowskiej była burza blond loków. Wielu zarzucało aktorce, że jej bujna fryzura to wyłącznie zasługa doczepionych włosów. Niedawno nawet fryzjer Joasi zdradził, że aktorka na salonach często pokazuje się w... perukach. Teraz Liszowska postanowiła pochwalić się fryzurą, w jakiej nie widzieliśmy jej już dawno.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska ma krótkie włosy

Joanna Liszowska, zapowiadając nowy projekt, zamieściła na Instagramie zdjęcia oraz krótkie nagranie wideo. Uwagę wszystkich natychmiast zwróciły jej włosy. Nic w tym nadzwyczajnego, w końcu Joasia przyzwyczaiła nas do zupełnie innej fryzury. Teraz możemy dostrzec u niej krótkie, lekko pofalowane włosy. Metamorfoza na plus? Zdecydowanie tak. Zresztą sami zobaczcie:

 

Nie mamy wątpliwość, że taka fryzura jak najbardziej pasuje do Joanny. Podobnie sądzą też jej fani. W komentarzach na Instagramie nie brakuje zachwytów pod adresem aktorki. 

Fryzura genialna! Lepiej niż w tych doczepianych, które niestety nie były najlepiej dobrane.
Bosko! Lepiej w tych włosach niż w doczepach, które przepraszam za wyrażenie, ale wyglądały jak makaron. Przepiękna fryzurka, bardzo odmładza.
To zdjęcie można skomentować jednym słowem - ŻYLETA.

Czy Joanna pozostanie już przy tej fryzurze? Jak wiadomo, kobieta zmienną jest, więc wszystko jest jeszcze możliwe. 

Zgodzicie się, że zmiana na plus? 

DH