Kasia Cichopek wybrała się z rodziną na wakacje. Korzysta z rozmaitych atrakcji, a jedna z nich wzbudziła niepokój u jej fanów. "To obrzydliwe"

Katarzyna Cichopek postanowiła wypocząć w towarzystwie swojego męża oraz dzieci. Wybrała się na wakacje, a swoją podróż relacjonuje na Instagramie. Jednak sporo kontrowersji wśród jej odbiorców wzbudził zabieg, z którego skorzystała.

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na nudę. Aktorka regularnie pojawia się na planie serialu "M jak miłość", ale teraz postanowiła trochę odpocząć. Wybrała się wraz z rodziną na wakacje, prawdopodobnie do Chorwacji. Prawdopodobnie, bo sama tego nie potwierdziła, aczkolwiek patrząc na zdjęcia, można mieć domysły, że jest właśnie w Chorwacji. Wśród licznych fotografii z tego rodzinnego wypadu znalazła się też taka, która niespodziewanie wywołała niepokój fanów Kasi. Powód? Otóż, Cichopek pochwaliła się zdjęciem z zabiegu Fish SPA, czyli zabiegu pedicure, który wykonywany jest przez ryby. 

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek na wakacjach. Fani alarmują

Zabieg Fish SPA to bardzo popularna "atrakcja" w nadmorskich kurortach. Na czym polega? W skrócie: małe rybki z gatunku brzana ssąca zjadają martwy naskórek ze stóp klientów. Brzmi intrygująco, prawda? Jednych to śmieszy, drugich zachwyca, a jeszcze innych przeraża. Chodzi o fakt, że zabieg ten budzi sporo kontrowersji. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o jego bezpieczeństwo. Na to też wrócili uwagę fani Katarzyny Cichopek.

Niestety, nie jest to zbyt bezpieczne.
Jakieś kilka lat temu w Anglii to było bardzo popularne, ale jak się okazało, jest to niebezpieczne. bo rybki przenoszą różne bakterie i choroby. Było dużo reklamacji i polikwidowali wszystkie.
Zawsze mnie to brzydziło na wakacjach. Pod względem bezpieczeństwa, sterylności... - piszą internauci.

Kasia na zdjęciu wygląda jednak na ucieszoną i zadowoloną, a to najważniejsze. Mamy nadzieję, że rodzinne wakacje aktorka zaliczy do udanych. Widoki ma tam przepiękne. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia w galerii. Cudnie i słonecznie, prawda? 

DH

Więcej o: