Paweł Cattaneo zamieścił miłosny wpis dla ukochanej. "Miała wszystko, czego szukałem w idealnej kobiecie - atrakcyjność, zadbanie, wyszukane słownictwo"

Paweł Cattaneo i jego ukochana Konstancja spodziewają się dziecka. Były uczestnik "Warsaw Shore" podzielil się z fanami zdjęciem oraz wpisem, w którym opisuje zalety dziewczyny.

Paweł Cattaneo w "Warsaw Shore" dał się poznać jako prawdziwy playboy. Przystojny pół-Włoch miał wielkie powodzenie u kobiet i chętnie z niego korzystał. Potem związał się z przyjaciółką z "Ekipy...", Eweloną. Związek był burzliwy, doszło nawet do przepychanki na planie programu, przez co Paweł musiał opuścić "Warsaw Shore".

Później Cattaneo związał się z tancerką, Weroniką, ale związek również nieoczekiwanie się rozpadł. Teraz od ponad roku kocha Konstancję Tubielewicz. Para wkrótce powita na świecie dziecko (sądząc po wpisach dziewczyny, będzie to już w tym tygodniu!).

Paweł wielokrotnie podkreślał, że zmienił się diametralnie. Nie interesują go już inne kobiety, bo w Konstancji znazlał wszystko to, czego szukał w partnerce. Na Instagramie zamieścił pięknie zdjęcie oraz wzruszający wpis.

Pojawiła się w moim życiu całkiem przypadkowo, nie widziałem jej wcześniej nigdzie na ulicy, nie rzuciła mi się w oczy na Facebooku wśród wspólnych znajomych ani nie zostawiałem nigdy „serduszek„ na jej profilu instagramowym. Pierwsze nasze oficjalne spotkanie miało w sobie magnetyczną siłę, energię, wolność, ale zarazem była to gra z ogniem. Wiedziałem, że przy tej kobiecie jedno niewłaściwe słowo przekreśli całą znajomość.

Jesteście już wzruszeni? Poczekajcie na dalszą część, w której Cattaneo opisuje zalety Konsty.

Zobacz wideo
Wiedziałem, że jest to kobieta inna niż wszystkie i jedno spotkanie wystarczyło, aby zburzyć mój cały wcześniejszy światopogląd na temat relacji damsko - męskich. Miała wszystko, czego szukałem w idealnej kobiecie - atrakcyjność, zadbanie, wyszukane słownictwo, poczucie humoru, a przede wszystkim to nie uchwytne „ coś„ - ogień, a ja szukałem odpowiednich zapałek, aby go rozpalić.Za każdym razem, gdy wtula się we mnie przed snem ogarnia mnie uczucie, które towarzyszyło mi na początku związku - zatracenie i duma z tak pięknej kobiety.

Paweł pracuje obecnie jako trener personalny, pomaga też internautom w doborze diety. Konstancja jest specjalistką od zagęszczania rzęs. Para mieszka w Poznaniu i cieszy się szczęściem. 

JM

Więcej o:
Komentarze (10)
Paweł Cattaneo zamieścił miłosny wpis dla ukochanej. "Miała wszystko, czego szukałem w idealnej kobiecie - atrakcyjność, zadbanie, wyszukane słownictwo"
Zaloguj się
 • Gość: Iss

  Oceniono 19 razy 19

  Specjalistka od zagęszczania rzęs, padłam.

 • Gość: 123

  Oceniono 15 razy 15

  "wyszukane słownictwo" - hahahahaha....!!!!

 • Gość: Elf

  Oceniono 11 razy 11

  Nie,no,wielkie osiągnięcia mają i są "bardzo" znani!!! ŻENADA!!!

 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 10 razy 10

  mam nadzieję, że narybek nie będzie miał wyrazu twarzy glonojada

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  I wary jak hipopotam !

 • Gość: Klara

  Oceniono 7 razy 7

  Miała wszystko czego szukałem subtelne napompowane usta delikatne piersi z wkładką no i ten wyszukany język bardzo przydatny zresztą......tak mógł napisać ale z niego przecież taki gentleman więc lepiej dobiera słowa a nie tak jak ja taka prosta i niesławna osoba 😔

 • Gość: Kiki

  Oceniono 6 razy 6

  Paweł kto? A dobra, doczytałam.

 • Gość: hjl,

  Oceniono 5 razy 3

  Ciekawie czy to samo napisze za 6 lat:)

 • Gość: Mag

  Oceniono 1 raz 1

  Znaja sie od roku i jest w 9 miesiacu! To byla kur..najbardziej przemyslana decyzja zycia😂😂😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX