Paweł z "Warsaw Shore" rozstał się z Weroniką! "Nie dziwię się niektórym, że wolą zwierzęta od ludzi". SĄ DOWODY

Paweł Cattaneo znany z "Warsaw Shore" rozstał się z dziewczyną? Żadne z nich sprawy nie komentuje, ale na Instagramie można znaleźć wyraźne sugestie.

Paweł Cattaneo związany był z Weroniką "Tancereczką" od początku 2016 roku. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła. Była dziewczyna uczestnika "Warsaw Shore", Ewelina, zarzucała mu, że zdradza on swoją partnerkę, na co Paweł odpowiedział... pierścionkiem zaręczynowym. W kwietniu Cattaneo ogłosił, że spodziewają się dziecka, co okazało się jednak tylko kłamstwem, dzięki któremu udało mu się zdobyć dużo lajków na Instagramie.

Ostatnie posty Pawła i Weroniki na Instagramie pozwalają przypuszczać, że po burzliwym związku, para nie jest już razem. Pod koniec sierpnia były uczestnik "Warsaw Shore" dodał zdjęcie z psem i następującym podpisem:

Kocha Cię nie za to co masz, co zdobyłeś, gdzie byłeś i ile zarabiasz. Kocha Cię za to, jaki jesteś i nie odejdzie, kiedy zacznie być gorąco. Wcale się nie dziwię niektórym, że bardziej wolą zwierzęta od ludzi ... #doggy #friends
 

Pod zdjęciem fani zaczęli pytać o Weronikę, która od jakiegoś czasu nie pojawiała się na zdjęciach dodawanych przez Cattaneo (ostatnie wspólne jest z 30 kwietnia). Nie odniósł się do tych pytań, ale tajemniczo napisał:

Dziś trafić prawdziwą kobietę to szukanie igły w stogu siana...

Pod innym zdjęciem pisze, że "teraz może se pozwolić i żyć". Gdy jedna osoba zwróciła mu uwagę, że w końcu wrócił do żywych, ten odpisał, że "trzeba było pozamykać parę spraw". Czyżby tą "sprawą" miał być związek z Weroniką?

Komentarze na profilu Pawła Cattaneo z 'Warsaw Shore'Komentarze na profilu Pawła Cattaneo z 'Warsaw Shore' Instagram.com/pawelcattaneo_official

Na profilu dziewczyny, ostatnie wspólne zdjęcie jest z połowy lipca. Weroniczka Tancereczka dodaje głównie fotografie z imprez z koleżankami i selfie w lustrze. Pod jednym z nich fanka wprost spytała, czy są jeszcze razem.

Komentarze na profilu Weroniczki TancereczkiKomentarze na profilu Weroniczki Tancereczki Instagram.com/weroniczkatancereczka

No cóż, miłość jest ślepa, ale wyciągnęłam lekcję i jestem teraz mądrzejsza i silniejsza - odpisała fankom Weronika.

Internautki jednoznaczne odczytały sygnały i wywnioskowały, że para się rozstała. Pod zdjęciami czytamy bardzo dużo słów wsparcia dla Weroniki.

I bardzo dobrze. Niech nie będą [razem] i dziewczyna niech się spełnia. Sama byłam w związku, dla którego się poświęciłam. Nie było nas, tylko był on i jego potrzeby. Trzeba powiedzieć sobie w pewnym momencie STOP. A Tobie, Weronika, życzę szczęścia i wszystkiego, co najlepsze, bo jesteś wartościową dziewczyną. Nie znam Cię osobiście, ale widzę jak jest. Jeszcze będziesz szczęśliwa - jesteś młoda, piękna i napewno zaznasz szczęście, czego Ci życzę z całego serca.

Dodatkowo, pod żadnym z nowych zdjęć nie ma polubień od Pawła. Co więcej, zniknęły też "lajki" pod tymi starszymi fotkami, a byli kochankowie przestali obserwować swoje profile. Paweł musiał zadać sobie sporo trudu, żeby zatrzeć Instagramowe ślady ich byłej zażyłości.

OG

Więcej o: