Jennifer Lopez w bikini na wakacjach. Co za figura. Kto by pomyślał, że w tym roku skończy 50 lat

Jennifer Lopez z okazji zaręczyn z Alexem Rodriguezem wypoczywa na rajskich wakacjach. Gwiazda została przyłapana przez paparazzi. W bikini prezentuje się wyjątkowo seksownie.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez kilka dni temu ogłosiła, że zaręczyła się ze swoim partnerem Alexem Rodriguezem. W niezwykle romantycznych okolicznościach przyjęła oświadczyny. J.Lo i jej ukochany poszli na plażę. Nad brzegiem morza mężczyzna uklęknął i poprosił gwiazdę o rękę. Zakochani pochwalili się zdjęciami na swoich profilach na Instagramie.

ZOBACZ: Jennifer Lopez po raz kolejny się zaręczyła. Gwiazda pochwaliła się ogromnym pierścionkiem. Kim jest jej przyszły mąż?

Jennifer Lopez w bikini

Piosenkarka w tym roku skończy 50 lat, jednak jest w tak świetnej formie, że w ogóle nie wygląda na swój wiek. Paparazzi przyłapali ją, jak wypoczywała i opalała się na rajskiej plaży. Gwiazda może pochwalić się nienaganną sylwetką, nad którą cały czas ostro pracuje na siłowni. Na fotografiach widać, że ma mocno zarysowane mięśnie brzucha i wyrzeźbione ramiona. Niejedna kobieta w tym wieku chciałaby tak wyglądać w skąpym stroju kąpielowym.

Seksowna Jennifer Lopez w bikini. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

J.Lo nawet będąc na plaży nie rozstaje się ze swoim nowym, bardzo dużym pierścionkiem zaręczynowym. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.