Michał Szpak żyje w bardzo bliskich relacjach ze swoim rodzeństwem. Muzyk również wielokrotnie w wywiadach podkreślał, jak ogromną rolę w jego życiu odgrywa rodzina. Wszyscy z pewnością najlepiej znacie siostrę Michała, czyli Marlenę, dla której wokalista stworzył dość zabawny film, będący prezentem urodzinowym. Jednak oprócz niej Szpak ma jeszcze dwoje rodzeństwa: młodszą siostrę Ewę oraz starszego brata Damiana. I to właśnie z Damianem Michał wybrał się na wakacje.
Michał i Damian polecieli Tajlandii, gdzie spędzili w swoim towarzystwie ostatnie dni. Nietrudno zauważyć, że brat muzyka to totalne jego przeciwieństwo, szczególnie jeśli chodzi oczywiście o sam wygląd. Jest bardzo umięśniony, co również przyznał sam Michał w jednym z wywiadów.
Zdecydowanie jest moim przeciwieństwem i jego rozmiar bicepsa jest mniej więcej rozmiaru mojego uda – mówił Szpak w programie Wojciecha Jagielskiego.
Michał wielokrotnie zaznaczał również, że w przeszłości zdarzało się, że Damian ratował go z opresji. A to właśnie za sprawą jego postury, która robiła wrażenie na kolegach Michała. Dodajmy, że robi ona wrażenie aż do dziś. Zobaczcie więc, jak wygląda Damian. Trzeba przyznać, że bracia są kompletnie do siebie niepodobni. A może wy dostrzegacie jednak jakieś podobieństwo?
Co ciekawe, dziś Damian pracuje jako ratownik medyczny. Myślicie, że chciałby też wstąpić do show-biznesu?
DH